Going. | Bitwa na dubbingi z filmami Davida Cronenberga - Klub Komediowy

Bitwa na dubbingi z filmami Davida Cronenberga

19:00 | Sobota, 22 listopada 2014

Klub Komediowy

Inne

25 zł

25 zł

"Bitwa na dubbingi" to improwizowany turniej autorstwa Michała Sufina i prof. Bartka Walosa*, w którym komicy zmierzą się o to, który z nich zaimprowizuje najgłupszy (a co) dubbing pod wcześniej niewidziane klipy filmowe.

Tym razem Prof. Walos poświęci Bitwę jednemu ze swoich ukochanych reżyserów - DAVIDOWI CRONENBERGOWI, któremu nieobce są body horror oraz estetyka kina gore i klasy B. Przy okazji trochę sobie o nim pogawędzi, edukując co nieco niewtajemniczonych w jego geniusz. A to wszystko dlatego, że właśnie ukazała się o nim pyszna książka pt. "David Cronenberg w oczach krytyków" i otwarto dedykowaną jego najważniejszym filmom wystawę w Toruniu.

Latające głowy, odczepiane twarze, pyskaci bracia syjamscy zamiast dłoni, gumowe ufoludki, dinozaury-gliniarze i roboty o aparycji tostera to zaledwie ułamek kłód jakie rzuca zawodnikom pod nogi nasz profesor. Czerpał już bowiem z tak wysoce klasycznych źródeł jak m. in.: "Wiklinowy koszyk 3", "Zły mózg z kosmosu", "Ninja rzuca wyzwanie", "Wojownicze dinozaury", "Mutronika", "Trzech małolatów ninja" czy przepastny katalog Tromy, Hammer Films, włoskiej maniany, NRD-owskiej kinematografii fantastyczno-naukowej i całej maści kina jakości nieoczywistej.

☞ Kiedy: SOBOTA | 10 grudnia | 21:00
☞ Gdzie: Klub Komediowy, Nowowiejska 1
☞ Bilety: 25 zł
☞ Rezerwacja: www.komediowy.pl

W 'Bitwach' biorą udział m.in.: Maciej Buchwald, Antoni Syrek-Dąbrowski, Bartosz Młynarski, Pan Marcin, Krzysztof Dziubak, Joanna Pawluśkiewicz, Kinga Kosik, Hubert Skrzyński, Marta Iwaszkiewicz, Sławek Sztejmiec, Karol Kopiec, Maciek Adamczyk i inni.

Prowadzenie: Michał Sufin i Bartek Walos.
www.facebook.com/Bitwanadubbingi

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej