Going. | Bryan Adams koncert w Krakowie - Kraków Arena

Bryan Adams koncert w Krakowie

20:00 | Wtorek, 16 grudnia 2014

Kraków Arena

Koncert

Free

Free

Bryan Adams przyjedzie do Polski! W ramach tegorocznej trasy koncertowej, związanej z  trzydziestą rocznicą wydania płyty ?Reckless?, muzyk wystąpi w grudniu w Kraków Arenie.
Bryan Adams to jeden z najbardziej znanych Kanadyjczyków, który na stałe zapisał się w historii muzyki. Sprzedał ponad 65 milionów płyt, koncertował na sześciu kontynentach i zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów ponad 40 krajów na świecie. Adams był wielokrotnie nominowany do wielu prestiżowych nagród ? wśród których wymienić można Złote Globy, Grammy i Oskary.
Wydany w 1984 roku krążek ?Reckless? obfitował w przeboje. Na albumie znalazły się hity takie jak ?Run to You?, ?Kids Wanna Rock?, ?Somebody?, ?Summer of ?69?, ?One Night Love Affair? czy ?It?s Only Love? ? słynny duet z Tiną Turner. ?Reckless? dał też Adamsowi pierwszy numer jeden na amerykańskim zestawieniu Billboard (?Heaven?) i kanadyjskie Diamond Award za ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Płyta była dla Adamsa punktem zwrotnym w karierze i stanowi ważny fundament jego międzynarodowej kariery. W wielu krajach pokryła się złotem i platyną.
[video id="eFjjO_lhf9c" site="youtube"][/video]
 
Bryan Adams
Kraków Arena, ul. Stanisława Lema
Start: 20.00
Cena biletów: 169/179/229/249 zł
Miejsca zakupu: www.eventim.pl
Do Krakowa warto jednak wpaść już w listopadzie na dwa duże koncerty. Na początku miesiąca zaśpiewa jazzująco-swingujący Michael Buble. Na jego występie w Krakowie będziemy mieli okazję usłyszeć stare przeboje jak również nowsze kompozycje z wydanej w ubiegłym roku płyty ?To Be Loved?. Tydzień później w Starej Zajezdni Tramwajowej zagra artysta, którego nie trzeba rekomendować. Po niezwykle udanym występie na Open'er Festival Jack White wraca do Polski!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej