Going. | Zima w mieście - czyli polskie Aspen na Szczęśliwicach - Klub Komediowy

Zima w mieście - czyli polskie Aspen na Szczęśliwicach

19:00 | Niedziela, 13 stycznia 2019
Klub Komediowy

Teatr

20 zł

20 zł

Dostałeś urlop w styczniu, ale nie masz za co wyjechać? Albo właśnie masz oszczędności, ale – ponieważ jesteś najmłodszy stażem i/albo najmniej zorientowany w korporacyjnych podstępach – nie dostaniesz urlopu w tym najbardziej rozchwytywanym terminie? Może nie masz z kim zostawić psa? Albo nie masz z kim jechać… Może rodzice po zeszłorocznym przypale nie chcą cię wysłać na zimowisko? A może po prostu zakuwasz do sesji? Tak czy inaczej: UTKNĄŁEŚ W MIEŚCIE. Do tego nie ma śniegu, a wszyscy Twoi znajomi wrzucają zdjęcia na Instagrama, jak świetnie bawią się na stoku…

Możesz zamknąć się w domu i po raz kolejny obejrzeć powtórkę na Netfliksie. Możesz, ale zawsze możesz też sprawdzić, czy Górka Szczęśliwicka to nie polskie Aspen.

Przyjdź do Klubu Komediowego, gdzie zagramy spektakl improwizowany inspirowany zarówno wspaniałymi relacjami na FB z zimowych wyjazdów znajomych, jak i wspomnieniami z minionych najbardziej/najmniej udanych ferii i urlopów, a także najgorszymi pomysłami na spędzanie zimy w mieście. My też zostaliśmy w Warszawie… A z braku innych planów, ten wydaje się najlepszy. A po wszystkim napijemy się piwa, założymy zimowe czapki i zrobimy sobie wspólną fotę na fejsa. Razem zrobimy sobie zimę w mieście.

Bilety: 30/20 zł

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej