Going. | this.place w. Monoloc - Hotel Forum

this.place w. Monoloc

23:00 | Piątek, 15 lutego 2019
Hotel Forum

Impreza

25 zł

25 zł

[Po zakończeniu przedsprzedaży bilety w cenie 50 zł będą dostępne na bramce w dniu imprezy.]

Nie daj się zwieść. Marii Konopnickiej 28 to tylko adres, Sala Żyrandole to tylko sala, a Hotel Forum to nawet nie jest już hotel. Dla organizatorów this.place to tylko miejsce, które zmienią nie do poznania. To przestrzeń, w której muzyka i oprawa wizualna przeniosą Was w rejony, które nie mają adresów. Zapraszamy na pierwszą edycję cyklu this.place, którego gwiazdą będzie niemiecki DJ i producent: Monoloc.

Za nową marką wydarzeń na krakowskiej scenie stoi Stay High Agency – twórcy m.in. niezwykle popularnych imprez Roof Party, odbywających się na dachu Hotelu Poleski. Po siedmiu latach bardzo udanych wydarzeń organizowanych w godzinach dziennych i na otwartym powietrzu, organizatorzy postanowili wnieść swój wkład także w chłodne miesiące roku. Tak zrodził się this.place – cykl imprez, które zawsze będą odbywać się w innym miejscu i z inną oprawą wizualną.

Choć wrażenia wzrokowe są dla organizatorów szalenie ważne, nie zapomnieli oczywiście o muzyce, co potwierdza ranga headlinera pierwszej imprezy. Monoloc to przecież jedna z najjaśniejszych gwiazd ciemnego i głębokiego techno. Na scenę wdarł się szturmem za sprawą albumu i EP-ek w wytwórni Chrisa Liebinga, ale na tym bynajmniej nie poprzestał. Po CLR przyszły wydawnictwa dla Afterlife, Hotflush, Somy, Innervisions czy wreszcie Dystopian, gdzie ukazała się jego druga pełnowymiarowa płyta. Krążek „The Untold Way” został okrzyknięty przez „Mixmag” klejnotem w koronie berlińskiego labelu.

Monoloc – Muted [Dystopian]
https://youtu.be/sSYkDxQQQO4

Monoloc nie będzie oczywiście jedynym bohaterem tej nocy i wkrótce poznamy rodzimych artystów, którzy wystąpią u jego boku. Tymczasem już teraz dostępne są bilety na to wydarzenie w bardzo promocyjnej cenie 25 zł. Po wyprzedaniu się pierwszej puli, do sprzedaży wejdą wejściówki w cenie 35 zł, a następnie 45 zł. Warto więc się szybko wybrać na zakupy.

Więcej na www.facebook.com/RoofParty

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej