Going. | Compton's Most Wanted: McEiht, Warszawa, Poziomy - Poziomy

Compton's Most Wanted: McEiht, Warszawa, Poziomy

19:00 | Niedziela, 10 marca 2019

Poziomy

Koncert

45 zł

45 zł

Compton Most Wanted!

McEiht lider Compton’s Most Wanted i żywa legenda z zachodniego wybrzeża, po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Kalifornijski raper zagra 10 marca w klubie Poziomy w Warszawie.

Bilety już dostępne, do nabycia on-line https://goingapp.pl/evt/2082637/comptons-most-wanted-mceiht-poziomy-warszawa oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.

Aaron Tyler, bo tak naprawdę nazywa się Eiht, to postać nietuzinkowa. Sławę na zachodnim wybrzeżu zyskał jako jeden z dwóch MC-s w czteroosobowej ekipie Compton's Most Wanted, która przyniosła mu rolę A-Wax w głośnym filmie “Menace II Society”, a utwór “Streiht Up Menace" ze ścieżki dźwiękowej, który opisuje nieszczęśliwy upadek bohatera filmu w patologicznych warunkach amerykańskiego życia w centrum miasta, jest uważany przez wielu krytyków za magnum opus Eiht’a. Raper udzielił głosu Lance’owi "Ryderowi" Wilsonowi w grze Grand Theft Auto: San Andreas, a jego muzyka znalazła się w serii Grand Theft Auto, zarówno solo oraz jako Compton's Most Wanted.

Eiht jak dotąd wydał aż 13 solowych albumów w różnych labelach, a jego niezdolność do osiedlenia się w wytwórni przyczyniła się do dołączenia do Warzone, trio stworzonego przez Snoopa Dogga i składającego się z Goldie Loc’a, Kam’a i MC Eiht’a. W 2006 roku Eiht i grupa pojawili się na singlu "Candy (Drippin 'Like Water)" na albumie Snoop Dogg Tha Blue Carpet Treatment.
W 2010 roku MC Eiht współpracował z Bruno Mars nad remiksem "Straight Up Menace" na albumie Bruno Mars Doo-Wops & Hooligans. Remiks Bruno Marsa został także dodany do MC Eiht's Greatest Hits Album wraz z oryginalną wersją. W czerwcu 2011 roku MC Eiht wydał singiel "Fine By Me" z teledyskiem w reżyserii reżysera Hugo V, pod nową marką Year Round / Blue Stamp Records, należącą do nowojorskiego producenta DJ-a Premier’a.
W październiku 2012 roku MC Eiht pojawił się w utworze "m.A.A.d city", Kendrick’a Lamar’a, z debiutanckiej płyty “Good Kid” i wydał EPkę “Keep It Hood” nakładem BLUESTAMP MusicGroup.
Latem 2014 roku MC Eiht wydał singiel z The Outlawz, ex grupą Tupaca Shakura, zatytułowaną "Shut Em Down", która odnosi się do starych członków Outlawza Tupaca i Kadafi i jest częścią najnowszego albumu Eiht’a "Which Way Iz West", który zyskał ogromne uznanie krytyków i fanów gatunku.

Warszawski koncert będzie jedyną okazja na spotkanie oko w oko z legendą West Coast’u!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej