Going. | Poznań Tattoo Konwent 2019 - Międzynarodowe Targi Poznańskie

Poznań Tattoo Konwent 2019

6-7.04 | 10:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie

Targi

od 39 zł

od 39 zł

Poznań Tattoo Konwent 2019

Jesteś miłośnikiem tatuażu? Kończy Ci się miejsce na ciele na kolejną dziarę albo dopiero szukasz idealnego wzoru i odpowiedniego tatuatora? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z powyższych pytań, koniecznie wpadnij na Poznań Tattoo Konwent – festiwal tatuażu i muzyki. W weekend 6-7 kwietnia 2019, w Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się 28. ogólnopolska i jednocześnie 4. poznańska edycja największego w Polsce cyklu spotkań z tatuażem artystycznym.

Na imprezie niezmiennie spotkasz najzdolniejszych tatuatorów z całego kraju! Tym razem w strefie wystawienniczej stanie rekordowa liczba 200 stoisk! W programie Tattoo Konwent nie może zabraknąć konkursów na najlepsze tatuaże – tym razem Jury oceni prace w nowych kategoriach. Miłośnicy tatuażu bawić się będą na koncertach muzycznych (wśród wykonawców między innymi Bokka) czy pokazach sztuk alternatywnych. Uczestnicy imprezy odwiedzą także wystawy, strefy tematyczne czy największe w historii eventu targi mody i spędzą wieczór na niezapomnianym afterparty! To jednak nie wszystko! W tym roku przygotowaliśmy dla Was szereg niespodzianek. To będzie prawdziwa uczta dla oka! O czym mowa? Dowiecie się już wkrótce, ale już dziś możecie kupić bilet na najbliższą edycję Tattoo Konwent.

Do zobaczenia w kwietniu!

Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziecie na: http://poznan.tattookonwent.pl/

----------------

W cenę biletu wliczony został upominek od firmy Red Bull w postaci 1 puszki napoju energetycznego przypadającego na każdego odwiedzającego z wykupionym w przedsprzedaży biletem.
Przy wejściu bilet będzie wymieniony na opaskę upoważniającą do wielokrotnego wstępu na teren imprezy.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej