Going. | Gryfne Ferie - Gryfne Granie

Gryfne Ferie

11.02-22.02

Gryfne Granie

Warsztat

od 95 zł

od 95 zł

Gryfne Ferie to propozycja dla wszystkich tych dzieciaków, które zimową przerwę spędzają w mieście. Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Przed nami dwa tygodnie, które planujemy spędzić kreatywnie i bez grama nudy. Czekaja nas mi.in ciekawe wyjścia, warsztaty plastyczne, warsztaty dogoterapii z Szumak - Centrum Zwierzęcych Spraw, magiczne spotkania z językiem angielskim w Profi-Lingua Katowice, wspólne rozgrywki w gry planszowe, zabawa, rozmowy i beztroskie bycie razem :) Możecie nas odwiedzić w wybrany dzień/dni bądź spędzić z nami całe dwa tygodnie :)

Zapewniamy:
- opiekę w godzinach 7:30 -16:00
- wyżywienie (obiad - zupa i drugie danie, woda mineralna, herbata)
- wyjścia
- ogromny wybór gier planszowych
- ciekawy program, swobodną zabawę i kreatywne warsztaty
- kameralną atmosferę (grupy ok 12 osobowe)

Koszt:
95 zł - 1 dzień
420 zł - 5 dni
760 zł - 10 dni

Zapisy i szczegółowe informację pod nr tel. 798807601

Wpłaty za ferie należy dokonać do 1 lutego 2019 na nr konta:
20 1050 1214 1000 0090 3020 6891 TOTAL MAGIC Sp. z o.o
w tytule wpisując: imię i nazwisko dziecka, ferie, termin
lub osobiście w Gryfnym Graniu.

PROGRAM:

PONIEDZIAŁEK 11.02/18.02
Dzień zaczniemy od animacji i zabaw integracyjnych. Po południu zaprosimy dzieciaki na wyjątkowe spotkanie z psim przyjacielem. Tym razem gwiazdą Centrum Zwierzęcych Spraw SZUMAK będzie szczenię rasy Rottweiler imieniem Hator. To typowe, wesołe psie dziecko, ciekawe i poszukujące nowych wyzwań. Podczas spotkania będziemy rozmawiać o tym, w jaki sposób komunikować się z psem, jak go uczyć, w jaki sposób właściwie dotykać. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania, czego potrzebuje pies na każdym etapie swojego życia, czego nie lubi, czego się boi i czego nie rozumie. Nauczymy się także jak zachować się podczas ewentualnego ataku psa. Przyjrzymy się wspólnie złożonej psiej naturze z punktu widzenia czterech łap.

WTOREK 12.02/19.02
Przed obiadem czekają nas warsztaty plastyczne. Po obiedzie odwiedzimy zaprzyjaźnioną szkołę języków obcych Profi – Lingua. Weźmiemy udział w magicznej lekcji języka angielskiego, prowadzonej metodą Disney English. Świetna zabawa z ulubionymi bohaterami Disneya gwarantowana.

ŚRODA 13.02/20.02
Tego dnia zapraszamy dzieci na wyjątkowe wyjście do Teatru Lalki i Aktora Ateneum. Zobaczymy premierowy spektakl Calineczka (13.02) i Babcia na jabłoni (20.02). Następnie czekają nas warsztaty plastyczne.

CZWARTEK 14.02/21.02
Tego dnia zaprosimy wszystkich do wspólnej zabawy przy grach planszowych. Dzieciaki będą miały okazję m.in uratować myszki w opałach, wziąć udział w wyścigu po sałatę czy odnaleźć smoczy skarb. Po obiedzie odwiedzimy zaprzyjaźnioną szkołę języków obcych Profi – Lingua. Weźmiemy udział w magicznej lekcji języka angielskiego, prowadzonej metodą Disney English. Świetna zabawa z ulubionymi bohaterami Disneya gwarantowana.

PIĄTEK 15.02/22.02
Tego dnia wybierzemy się do kina. Po obiedzie zaprosimy wszystkich do wspólnej zabawy przy grach planszowych. Dzieciaki będą miały okazję m.in uratować myszki w opałach, wziąć udział w wyścigu po sałatę czy odnaleźć smoczy skarb. Gwarantujemy szeroki wybór ciekawych gier dla dzieci.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej