Going. | Sonbird / Zabrze / 22.03.2019 - Klub CK Wiatrak

Sonbird / Zabrze / 22.03.2019

20:00 | Piątek, 22 marca 2019
Klub CK Wiatrak

Koncert

35 zł

35 zł

Podczas wiosennej trasy promującej debiut Sonbird, nie zabraknie Śląska! :) Gościem koncertu będzie zespół VHS!

Wiosną 2019 roku Sonbird ruszają w trasę promującą debiutancki album. 22 marca odwiedzą Zabrze, gdzie zagrają w Klubie CK Wiatrak.

Premierę ma właśnie najnowszy singiel zespołu Sonbird - "Wodospady", do którego przygotowano specjalne wideo z Kina Sława: https://youtu.be/z2kruQ-DGAg

Utwór "Wodospady" zapowiada debiutancki album Sonbird. Premiera płyty zatytułowanej "Głodny" zaplanowana jest na 22 lutego 2019 roku. Będzie to muzyczny zapis dotychczasowej drogi zespołu, która mimo tego, że jest krótka, jest także pełna sukcesów. Cała tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem, tworzących album, do którego będzie chciało się wracać.

Do singla "Wodospady" powstał obraz zarejestrowany w Kinie Sława w Międzyrzecu Podlaskim. W nagraniu gościnnie udział wzięła wiolonczelistka Krystyna Wiśniewska. Za wideo w całości odpowiedzialny jest Łukasz Mateusiak.

Kino Sława stało się już, w pewnym sensie, symbolem wytwórni Jazzboy. Wcześniej swoją live sesje zarejestrował tam między innymi Kortez.

Dotychczasowy dorobek Sonbird sprowadza się do szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego, o czym można było przekonać się na największych festiwalach minionego lata (zagrali między innymi podczas OFF Festival, Kraków Live Festival, Hej Fest, Rock In Summer Festival, Męskie Granie) i udanej jesiennej trasie koncertowej.


22/03/2019 SONBIRD + GOŚCIE
START: godz. 20:00
WEJŚCIE DO KLUBU: od godz. 19:00

---------------------------------------------------------------
Bilety:
Przedsprzedaż/ I pula: 35 PLN
W dniu koncertu: 45 PLN

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej