Going. | Futurum x Firlej - bod [包家巷] / rip ME / KRY - Klub Firlej

Futurum x Firlej - bod [包家巷] / rip ME / KRY

18:00 | Piątek, 22 lutego 2019
Klub Firlej

Impreza

15 zł

15 zł

FUTURUM II
ᎦᏬᏖᏬᏒᏬᎷ

____________

22.02.19
18:00 - 00:00
15 pln
https://bit.ly/2UbXRSh

@ ODA Firlej
Grabiszyńska 56, Wrocław

bar will be open
____________

Performances by:

bod [包家巷] / Danse Noire / Quantum Natives (live)
https://soundcloud.com/baojiaxiang
https://baojiaxiang.bandcamp.com
https://dansenoire.bandcamp.com/album/dn014-the-recurrence-of-infections

rip ME / Drömfakulteten / Stockholm
https://soundcloud.com/restinpeace_me

KRY / Intruder Alert / Warsaw
https://soundcloud.com/krykrykry

Artist talk w/ bod [包家巷]

Art Exhibition of Joanna Woś

Poster by ERS:
https://www.instagram.com/ers.jpg/

____________

Futurum to cykl koncertów i spotkań wokół muzyki, który skupia się na prezentowaniu artystów, mających wpływ na kształtowanie się nowej fali w muzyce elektronicznej początku XXI w. W akustycznym, wizualnym i materialnym rozumieniu jest ona częścią sztuki współczesnej. Futurum stanowczo opowiada się za żywo rozwijającą się i artystycznie niezależną kulturą muzyczną, tworząc miejsce dla nowoczesnego dźwięku, sztuki i designu.

Comiesięczne spotkania odkryją wynurzające się zjawiska muzyczne, które wciąż nie zostały właściwie dostrzeżone i nie znalazły miejsca na rozkwit we Wrocławiu. Zaproszeni przez ODA Firlej artyści pokażą swoje nietuzinkowe podejście do muzyki, wizję oraz cele - prezentowane podczas paneli dyskusyjnych. Bardziej niż na klubowym charakterze elektroniki, Futurum kładzie nacisk na wrażenia, ekspresję uczuć oraz wspólne przeżywanie odbiorców oraz artystek i artystów.

Od smutku i złości do zbiorowej radości. Od ciężkiej pracy do nielimitowanego czasu wolnego. Niedługo będziesz świadkiem niezwykłej ceremonii. Z trzema występami na żywo, krótkoterminową wystawą sztuki, panelami dyskusyjnymi, nowymi przyjaciółmi, eksperymentalną muzyką elektroniczną. Wieczorne spotkania. Od 18 do północy. Bar będzie otwarty.
_______________

Program muzyczny uzupełni wernisaż wystawy Joanny Woś, Świadomość Cienia
_______________

:: early XXI century music :: unsetting music :: experimental :: screaming :: collective joy :: soundcare :: new world :: you’re welcome here :: xperience :: middlesex :: sonic potential :: noise as anti-capitalism :: to not fight is to win :: nu-earth :: utopia of the sound system :: no people will be erased

____________

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej