Going. | Targi Sztuki Dostępnej - BABKA do wynajęcia

Targi Sztuki Dostępnej

2-3 marca

BABKA do wynajęcia

Targi

10 zł

10 zł

Targi Sztuki Dostępnej to pierwsze w Polsce profesjonalne targi sztuki współczesnej z limitem ceny.

Motto pierwszej edycji wydarzenia brzmi: "Dobra sztuka dla każdego". Celem jest promowanie sztuki dobrej i niedrogiej. Wszystkie prezentowane prace będą kosztowały od 50 do 5000 zł. Sprzedaż i profesjonalne pakowanie - na miejscu.

Przyjdź na targi, jeśli chcesz kupić oryginalne, unikalne dzieło sztuki, ale masz na to określony budżet. Jeśli masz potrzebę otaczania się sztuką na co dzień, ale nie zadowalasz się masowymi reprodukcjami ani sztampowymi obrazkami z supermarketu.

Nie musisz w ogóle znać się na sztuce. Możesz wybrać, co naprawdę Ci się podoba, i mieć pewność, że to dobrze wydane pieniądze :) Organizatorzy gwarantują, że wszystko, co kupisz, będzie miało wartość artystyczną. W targach bierze udział kilkadziesiąt najlepszych galerii z całej Polski oraz wybrani, najbardziej utalentowani artyści indywidualni. Wszyscy wystawcy przeszli surową selekcję.

Przedstawione zostaną różne gatunki sztuki współczesnej - od malarstwa, grafiki, poprzez fotografię, rzeźbę, aż do tkaniny i ceramiki artystycznej.

Dodatkową atrakcją będą spotkania edukacyjne dla publiczności prowadzone przez ekspertów i artystów. Organizatorkami Targów są Ewa Mierzejewska* i Lena Szwed-Strużyńska**.

Strona internetowa: http://www.targisztukidostepnej.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/targisztukidostepnej/
https://www.facebook.com/events/2131719857144752/
Instagram: https://www.instagram.com/targisztukidostepnej/

Organizatorki:

*Ewa Mierzejewska - historyki sztuki, dziennikarka, ekspert w dziedzinie designu, znana m.in. z telewizyjnych programów (Domo+, TVN), przez wiele lat była redaktorką naczelną magazynu „Dom & Wnętrze”, obecnie prowadzi blog ewaiwnetrze.pl; kuratorka wystaw i organizatorka dużych wydarzeń w branży wyposażenia wnętrz.

**Lena Szwed-Strużyńska - znana marszandka, właścicielka galerii Mostra (obecnie: Leonarda), reprezentuje wielu starannie wyselekcjonowanych artystów malarzy, rzeźbiarzy i grafików; zorganizowała kilkadziesiąt wystaw w Polsce i zagranicą; specjalistka w zakresie dekoracji wnętrz dziełami sztuki.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej