Going. | Sonbird / Gdańsk / 10.03.2019 - Bunkier Club

Sonbird / Gdańsk / 10.03.2019

19:00 | Niedziela, 10 marca 2019

Bunkier Club

Koncert

30 zł

30 zł

Podczas wiosennej trasy promującej debiut Sonbird, nie zabraknie też Gdańska! :)

Wiosną 2019 roku Sonbird ruszają w trasę promującą debiutancki album. 10 marca ponownie odwiedzą Gdańsk, gdzie zagrają w Klubie Bunkier.

Premierę ma właśnie najnowszy singiel zespołu Sonbird - "Wodospady", do którego przygotowano specjalne wideo z Kina Sława: https://youtu.be/z2kruQ-DGAg

Utwór "Wodospady" zapowiada debiutancki album Sonbird. Premiera płyty zatytułowanej "Głodny" zaplanowana jest na 22 lutego 2019 roku. Będzie to muzyczny zapis dotychczasowej drogi zespołu, która mimo tego, że jest krótka, jest także pełna sukcesów. Cała tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem, tworzących album, do którego będzie chciało się wracać.

Do singla "Wodospady" powstał obraz zarejestrowany w Kinie Sława w Międzyrzecu Podlaskim. W nagraniu gościnnie udział wzięła wiolonczelistka Krystyna Wiśniewska. Za wideo w całości odpowiedzialny jest Łukasz Mateusiak.

Kino Sława stało się już, w pewnym sensie, symbolem wytwórni Jazzboy. Wcześniej swoją live sesje zarejestrował tam między innymi Kortez.

Dotychczasowy dorobek Sonbird sprowadza się do szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego, o czym można było przekonać się na największych festiwalach minionego lata (zagrali między innymi podczas OFF Festival, Kraków Live Festival, Hej Fest, Rock In Summer Festival, Męskie Granie) i udanej jesiennej trasie koncertowej.

------------------------------------------------------------
BILETY:

PRZEDSPRZEDAŻ / I PULA: 30 PLN
II PULA: 35 PLN
W DNIU KONCERTU: 40 PLN

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej