Going. | Tybetańska Księga Zdrowia - spotkanie z medycyną tybetańską - Niezła Sztuka

Tybetańska Księga Zdrowia - spotkanie z medycyną tybetańską

18:00 | Środa, 13 lutego 2019
Niezła Sztuka

Warsztat

Free

Free

Niezła Sztuka oraz Sorig Khang Rzeszów - Medycyna Tybetańska zapraszają na kolejne spotkanie z medycyną tybetańską.

Szkolenie poprowadzi Jakub Twardzik - uczeń dr Nidy Chenagtsanga (założyciela Międzynarodowej Akademii Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej i Sorig Khang International, masażysta, student fizjoterapii i terapeuta studiujący medycynę tybetańską od 7 lat. Instruktor tybetańskiej jogi leczniczej Nedziang i założyciel Sorig Khang Rzeszów (centrum terapii tybetańskich na Podkarpaciu).


Na poprzednich spotkaniach przerobiliśmy już podstawowe informacje na temat diety i ziołolecznictwa, omówiliśmy jak dostosować swój styl życia dla długowieczności, zaprezentowałem wam też kilka terapii zewnętrznych które oferuję Wam w Rzeszowie w Joe Studio - pilates & therapy
Tym razem korzystając z okazji pojawienia się pierwszej książki w języku polskim mojego nauczyciela dr Nida Chenagtsang pt. "Tybetańska Księga Zdrowia" chciałbym podsumować przekazane Wam informacje, powiedzieć trochę o autorze i o jego działaniach na całym świecie.
Będę mieć ze sobą kilka książek na sprzedaż więc najbardziej zainteresowani będą mogli od razu ją nabyć i wypróbować zasady w niej przedstawione dla zdrowia swojego i najbliższych.


Wstęp bezpłatny

Rezerwacje miejsc siedzących:
--> pod numerem telefonu: (+48)733833348
--> przez e-mail: niezlasztukacafe@gmail.com
--> osobiście w cafepubie Niezła Sztuka w budynku BWA ul. Sobieskiego 18 Rzeszów

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej