Going. | Kat & Roman Kostrzewski - Klub Kwadrat

Kat & Roman Kostrzewski

18:00 | Sobota, 6 kwietnia 2019

Klub Kwadrat

Koncert

50 zł

50 zł

1 marca światło dzienne ujrzy długo wyczekiwany nowy album KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI, zatytułowany „Popiór". Z tej okazji odbędzie się trasa koncertowa promująca nowe wydawnictwo. Płyta „Popiów” będzie dostępna do kupienia tylko na koncertach zespołu oraz przez stronę internetową: www.kat-rk.pl.

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI to historia black, thrash metalu. Kultowy zespół tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu łącznie z TSA i Turbo.Po okresie konfliktów w macierzystej formacji KAT z jej gitarzystą, Roman Kostrzewski i Irek Loth postanowili powołać do życia nowy byt na bazie niezbywalnych praw autorskich, nie pozwalając odejść w zapomnienie ich dotychczasowej pracy twórczej, swoimi kompozycjami, współkompozycjami i tekstami Romana Kostrzewskiego.Muzycy mając za sobą wieloletnie doświadczenie sceniczne na największych polskich festiwalach: Rock Arena, Jarocin, Metalmania, goszczenie na tych samych deskach scenicznych z Metallicą, Iron Maiden, Motorhead, Hanoi Rocks itd. określili go mianem KAT & Roman Kostrzewski.

Charyzma Romana Kostrzewskiego I Irka Lotha jako muzyków i
instrumentalistów, Romana Kostrzewskiego jako autora tekstów w
połączeniu z doskonałymi gitarzystami pozwoliła na kontynuację
artystycznej drogi pod nowym szyldem i z okazałą akceptacją Fanów, co owocuje wieloma koncertami w kraju i zagranicą.

Galicja Productions z dumą prezentuje koncert zespołu KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI, który odbędzie się 06.04.19 w krakowskim klubie Kwadrat.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej