Going. | Working Class Hero: Bill Kouligas (PAN) - Szpitalna 1

Working Class Hero: Bill Kouligas (PAN)

22:00 | Piątek, 22 lutego 2019

Szpitalna 1

Impreza

15 zł

15 zł

Wszyscy jesteśmy bohaterami, wszyscy pracujemy ciężko, codziennie pracujemy by zwyciężać. Zwycięstwo totalne nadejdzie 22 lutego 2019 roku. Warto pamiętać. Tego dnia przez ziemie krakowskie przemknie dobrze zauważonym duch Working Class Hero.

Line up:

Techno Trance Trouble Room:

Bill Kouligas (PAN)
https://soundcloud.com/pan_hq/
Olivia (Radar/ K-Hole TRAX)
https://soundcloud.com/olivia-ungaro
Monster DJ (Oramics)
https://soundcloud.com/molimonster
biøs (dype, Urloop)
https://soundcloud.com/bios01h
Charlie (Szum)
https://soundcloud.com/charlieszum

Deconstructed Ball Room:
Rusałka (Tańce)
https://soundcloud.com/rusalkazjeziora
Preis (PROGREFONIK)
https://soundcloud.com/filip-preis
Shatterkunst (Wodawater)
soundcloud.com/shatterkunst

Bilety:
Przedsprzedaż
15 zł - I pula limitowana ilość = SOLD OUT
25 zł - II pula
30 zł - w dniu wydarzenia po północy
Do nabycia
1) przez Going
2) codziennie w klubie od 16
3) w dniu wydarzenia na bramce

Na trzeciej odsłonie imprezy wystąpią artyści nietuzinkowi. Z Berlina przyjedzie Bill Kouligas, DJ, producent oraz głównodowodzący wytwórni PAN. Przez ostatnie dziesięć lat Bill wydał ponad osiemdziesiąt albumów, które ukształtowały i wciąż wpływają na oblicze współczesnej muzyki elektronicznej. W katalogu PAN znaleźć można muzykę nieoczywistą pochodzącą z różnych gatunków lub w ogóle uciekającą przed jakąkolwiek prostą kategoryzacją. To Bill Kouligas stoi za najlepszymi wydawnictwami zeszłego roku, między innymi albumem "Cocoon Crush" Objekta, "Another Life" Amnesia Scanner czy "IRISIRI" Eartheater. Dzięki Pan ujrzał światło dzienne wspaniały album "Superlative Fatigue" Errorsmith, który był zresztą gościem ostatniej edycji Working Class Hero. Bill Kouligas jest genialnym DJem, który w zwinny sposób łączy muzykę klubową z rejwowymi eksperymentami różnej maści. Jego klubowe sety to doskonale przemyślana całość, która co chwilę zaskakuje nie pozwalając odpocząć.
Z Poznania przyjedzie Monster DJ, która zaczęła didżejować ponad 10 lat temu, głównie na poznańskim skłocie Rozbrat. Organizowała tam cykl imprez Squat The Electricity, gdzie zapraszała do grania lokalnych didżejów w celu popularyzowania muzyki elektronicznej w przestrzeni niekomercyjnej. Współtworzy także kolektyw Oramics.
Kraków reprezentować będą Olivia, najważniejsza postać na polskiej scenie klubowej, biøs, człowiek o niepowtarzalnej charyzmie i selekcji, Rusałka grywający muzykę o interesujących rytmach i fakturach, bez określonych gatunków oraz Preis, reprezentant Progrefonik umiłowany w tańcu.

Working Class Hero to coroczna cykliczna impreza, która odbywa się zawsze w trzecim tygodniu lutego. W okresie zmian znaków, żegna się Wodnika, wita się Rybę lub zostaje się WodnikoRybą. Zawsze się zwycięża, wspólnie, bo nie ma wygranej bez wspólnoty.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej