Going. | Jazz Session #37 | Mysteries Lab - BARdzo bardzo

Jazz Session #37 | Mysteries Lab

20:00 | Niedziela, 10 lutego 2019
BARdzo bardzo

Koncert

20 zł

20 zł

Zapraszamy serdecznie na 2gie (główne) wydarzenie z cyklu Jazz Session jakie odbędzie się w tym roku! Na deskach naszej sceny wystąpi bardzo ciekawy, ambitny projekt muzyczny, który niedawno rozpoczął swoją koncertową działalność lecz jego członkowie są już bardzo doświadczonymi polskimi artystami!!!

SKŁAD:
Aleksander Zabłocki - piano
Jan Wierzbicki - bass
Tomasz Mądzielewski „Tommy Moe” - drums

DATA: 10.02.2019
GODZ.: 20:00 ROZMOWA Z ARTYSTĄ / 20:30 KONCERT / 21:30 JAM SESSION
MIEJSCE: ul. Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa
BILETY: ROZMOWA + KONCERT 20zł / JAM SESSION free

Zapraszamy do posłuchania zespołu "Mysteries Lab":
https://www.youtube.com/watch?v=d5m0iJ3aD5c

Patronat medialny: Jazz Forum, JazzPRESS, Radio Kampus, Pro Drum, Quality Studio - recording and sound production, Sklep Muzyczny Pasja.

O PROJEKCIE:
Mysteries Lab - to nowoczesne brzmienia w klasycznych formach.
Zespół łączy style muzyczne takie jak glitch, jazz, ambient, djent,
muzyka elektroniczna. Każdy utwór to inna opowieść, próba pobudzenia wyobraźni słuchacza w kierunkach dotąd nieznanych, nieodwiedzanych. Kolejne segmenty kompozycji ujawniają nowe kolory, które łącząc się ze sobą, dają niecodzienną mieszankę emocji. Utwory przybierają formę wieloczęściowych sonat, w trakcie których pojawiają się wirtuozerskie partie improwizacji muzyków.

Aleksander Zabłocki - rozpoczął naukę gry na fortepianie w wieku 4 lat i przez kolejne 15 lat pobierał prywatne lekcje z fortepianu klasycznego u prof. Ady Obidowicz. Po zakończeniu szkoły średniej zainteresował się muzyką jazzową, wtedy też zaczął tworzyć swojepierwsze kompozycje, które można usłyszeć w repertuarze trio Mysteries Lab. Student Politechniki Warszawskiej, z zawodu programista. Komponuje muzykę do gier komputerowych i animacji.
Pracuje jako asystent kompozytoraMikołaja Stroińskiego.

Jan Wierzbicki - basista, kontrabasista pochodzący z Warszawy. W latach 2013-2017 kształcił się w Zespole Szkół Mu- zycznych imienia Fryderyka Chopina na Wydziale Jazzu (bednarska) w klasie kontrabasu jazzowego u Andrzeja Święsa. We wrześniu 2017 zagrał koncert dyplomowy uzyskując ocenę celującą. Samouk na gitarze basowej. Laureat Grand PrixOgólnopolskiego Konkursu Muzycznego Centrum Edukacji Artystycznej w kategorii zespołu jazzowego wraz z PSJ trio (2017). Zdobywca III miejsca wraz vz Michał Skwierczyński Quartet na Blue Note Po-znań Competition 2017. Na tym samym konkursie zdobywa również wyróżnienie wraz z Natalia Kor-diak Quintet. Zdobywca II miejsca na Tarnów Jazz Contest 2017 wraz z Natalia Kordiak Quintet. Obecnie studiuje na nowo otwartym Wydziale Jazzu w klasie kontrabasu jazzowego na Uniwersy- tecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warsza-wie oraz udziela się w wielu warszawskich projek-tach muzycznych o różnej stylistyce grając koncerty lub pracując w studio.

Tomasz Mądzielewski „Tommy Moe” - za perkusją usiadł w wieku 6 lat stawiając pierwsze kroki muzyczne w zespole bluesowym swojego ojca „Vacat Blues Band”. Koncertował niemalże po całej Europie, pojawia-jąc się na największych festiwalach w Anglii oraz krajach skandynawskich. Wielokrotnie występował na największych polskich festiwalach m.in. Wood- stock, Open’er Festival. Ma na swoim koncie wystę-py w wielu programach telewizyjnych m.in.„Saturday Night Live Polska” oraz koncerty w Studiu im. Agnieszki Osieckiej Polskie Radio Program Trzeci.Rezydent wielu Warszawskich klubów m.in. Klub55, Syreni Śpiew. Jako wykładowca bierze czynny udział w prowadzeniu autorskich klinik i warsztatów muzycznych na terenie kraju. Jest pomysłodawcą oraz organizatorem pierwszego Drum Shed Festiwalu w Polsce „Rim Shot Killaz”. Artyści, z którymi współpracował to m.in.:Mrozu, Fisz Emade Tworzywo Sztuczne, Sidney Polak, Wojtek Pilichowski Band, Donatan&Cleo, Sound’n‘grace, Lion Shepheard, Ania Karwan, Kasia Moś, Nick Sicnkler ,Mash Live, Warsaw Motown Orchestra, Grzech Piotrowski. Endorser blach Istanbul Agop.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej