Going. | Warsztaty DJskie na Szpitalnej 1 - poziom B2 - Szpitalna 1

Warsztaty DJskie na Szpitalnej 1 - poziom B2

17:00 | Środa, 20 lutego 2019
Szpitalna 1

Warsztat

10 zł

10 zł

◾ Jeśli już masz pierwsze kroki z DJingiem za sobą i wiesz jakie są podstawowe funkcje sprzętu DJskiego lub potrzebujesz podszkolić swoje umiejętności / rozszerzyć techniczną wiedzę - te zajęcia są dla Ciebie!◾

Zapraszamy na pierwsze warsztaty digitalowe (poziom średniozaawansowany), podczas których dowiesz się między innymi :

- jakie funkcje posiada najlepszy sprzęt DJski: CDJ Pioneer 2000 nxs 2
- Na czym polega loopowanie - kiedy go używać, a kiedy nie
- Jak budować swoje sety, jak stworzyć na parkiecie zamierzony klimat
- Jak zbudowany jest utwór muzyczny i na co zwracać uwagę przy miksie
- Jak otrzymać perfekcyjne przejścia między utworami.
- Jak dobrać idealne dla siebie słuchawki.

_____________________________________________________________
◾ PROWADZĄCY ◾

Pierwsze zajęcia poprowadzi Piotr Figiel - producent muzyczny, live performer i dj z Krakowa, redaktor audycji „Essentia Electronica” w Off Radio Kraków i „Nocny Off” w Radio Kraków.

Wcześniej znany z projektów DCM i Peter Feegle, audycji radiowych “Set Dnia” i “Mikstura” emitowanych w krakowskiej Radiofonii. Od 2014 występuje pod własnym imieniem i nazwiskiem skupiając się na brzmieniach z pogranicza techno i IDM oraz występach live act. Związany z inicjatywą Biuro Dźwięku Katowice, francuskim Nashton Records i kolektywem BLCKSTR. Miał przyjemność zagrać ze swoim materiałem, między innymi na festiwalu Sacrum Profanum, Street Art Festiwal, festiwalu Ars Cameralis, czy dwukrotnie na festiwalu Tauron Nowa Muzyka oraz wielu innych miejscach w Krakowie i nie tylko. Utwór „Mr Robot” autorstwa Piotra został wyróżniony w podsumowaniu „Najlepsze Polskie Utwory Techno 2016 roku” portalu muno.pl. Rok 2017 przyniósł kolejne wydawnictwa w rodzimym International Day Off oraz w wytwórniach Counter Pulse, Android Musiq i Hypnotic Room. Rok 2017 stał także pod znakiem występu na legendarnym już cyklu imprez Instytut. Oprócz działalności solowej, Piotr w duecie z Dominikiem Gawrońskim tworzy projekt Krakowitz, skupiający się na syntezatorowo-melodyjnej stronie muzyki, przyprawionej nostalgią lat dziecięcych.

_____________________________________________________________
◾ UWAGA! ◾

Ze względu na ograniczoną ilość czasu - ilość osób na warsztatach jest ograniczona. Chcemy, aby każdy z Was mógł spróbować swoich sił ze sprzętem DJskim !

Zapisy pod adresem: opendecks@szpitalna1.com
Tytuł: Warsztaty DJskie - poziom B2

W odpowiedzi dostaniesz dalsze instrukcje.

Wstęp: 10 pln

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej