Going. | Szukam chłopaka/dziewczyny techno IV - SODA Underground Stage

Szukam chłopaka/dziewczyny techno IV

23:00 | Piątek, 15 marca 2019
SODA Underground Stage

Impreza

10/15zł

10/15zł

Szukam chłopaka/dziewczyny techno IV:
Expected Gates B-Day edition

Concept Of Thrill
Expected Gates
G-Sound
Raroh live
Sylad


Tax: 10/15 PLN

Grafika: Klaudia Bochniak

BIO

Concept Of Thrill

Dj, producent, live performer oraz założyciel wytwórni DRVMS LTD.. To jeden z najciekawszych artystów zarówno na polskiej jak i zagranicznej scenie. Do dziś pamiętamy jego genialny występ podczas Audioriver 2017 roku! Mogliście go usłyszeć między innymi w słynnych klubach takich jak chociażby Khidi Nightclub w Georgi czy Arena Club w Berlinie.
https://soundcloud.com/conceptofthrill
https://www.residentadvisor.net/dj/conceptofthrill


Expected Gates

Duet Expected Gates (Maciej i Mariusz) to łódźki kolektyw, którego mieliście możliwość usłyszeć w takich klubach jak Soda Underground Stage w Łodzi, Szpitalna 1 w Krawkowie czy Drugi Dom w Gdyni. To dje i promotorzy wspierający Szukam chłopaka/dziewczyny techno oraz Pogotowie Techno. Po ich graniu możecie spodziewać się hipnotycznych brzmień połączonych z mocniejszymi dźwiękami.
https://hearthis.at/expected-gates/
https://www.mixcloud.com/Expected_Gates/
https://soundcloud.com/expected_gates


G-Sound [Skylark Records]

Jeden z najlepszych łódźkich djów. Jego sety zawsze wciągają i zaskakują. Perfekcyjna technika. Na codzień związany z Skylark Records.
https://www.mixcloud.com/gsound/


Raroh[Unknown Timeline ]
Raroh to urodzony i żyjący w Warszawie producent i live-performer skupiony na hipnotycznej, mglistej i intensywnej stronie techno. Jego głównym muzycznym celem jest opowiedzenie wciągającej historii, w której słuchacz może się zupełnie zanurzyć i zagubić. Pod wpływem lokalnych warszawskich imprez z muzyką elektroniczną, rozpoczął, w młodym wieku, odkrywanie nowych elektronicznych brzmień, rytmów i dźwięków, czego owocem są jego produkcje. Raroh w swojej muzyce mówi o rzeczach, które się wydarzyły, w różnych miejscach i różnym czasie, tworząc z nich nowe konstelacje i łącząc je w jedną, spójną opowieść. Ostatnio swoją epkę wydał w w wytwórni Unknown Timeline.
https://soundcloud.com/raaroh

Sylad

Promotorka, związana z fanpage Szukam chłopaka/dziewczyny techno. Kreatywna, artystyczna! Po jej debiucie na schodach tym razem zagra dla Was warm-up!
https://soundcloud.com/syladpl

Partnerzy:
Electronic Slaves
Pogotowie Techno
Moda na Techno

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej