Going. | Marduk, Valkyrja + goście - Klub CK Wiatrak

Marduk, Valkyrja + goście

19:00 | Sobota, 13 kwietnia 2019
Klub CK Wiatrak

Koncert

70 zł

70 zł

Marduk wraca na Śląsk! W kwietniu, formacja Morgana Håkanssona zawita do zabrzańskiego klubu Wiatrak!

Viktoria Europa Part 3
MARDUK – black metal, Szwecja
Valkyrja – black metal, Szwecja
+ goście

13.04.2019 (sobota)
CK Wiatrak
ul. Wolności 395
Zabrze

MARDUK - Synonim black metalu, prawie 30 lat na scenie i ani chwili spadku formy, bezkompromisowa maszyna do zabijania, koncertowa pierwsza liga. Morgan Håkansson swoją machinę wojenną prowadzi z precyzją godną podziwu. Wielokrotne zmiany składu nigdy nie zachwiały jego wizji i gdy kolejne skandynawskie kapele powstałe w latach 90. zawieszały działalność, podążały w niezrozumiałe rejony i prędzej czy później spuszczały z tonu, Marduk uparcie, nieprzerwanie i z wielką determinacją parł do przodu.

VALKYRJA - Black metalowy zespół założony w Sztokholmie w roku 2004. Grupa nagrała dotychczas 3 płyty i wielokrotnie koncertowała w całej Europie.


Start koncertu: 19:00

Cena biletu:
70 zł - przedsprzedaż w Eventim (eventim.pl, mediamarkt, itp), sprzedaż biletów kolekcjonerskich wkrótce!
80 zł - w dniu koncertu


+++
Bilety kolekcjonerskie dostepne będą w sprzedaży na bramce w dniu koncertu. Będzie istniała możliwość wymiany e-biletów na druki kolekcjonerskie po koncertach (ograniczona pula).

+++
Uwaga: Treści przekazywane przed i w trakcie koncertu zespołów mogą obrazić czyjeś uczucia religijne. Każda osoba kupująca bilet na to wydarzenie będzie tego świadoma i nie zamierza rościć pretensji o obrazę uczuć religijnych do zespołów oraz do organizatora koncertu.

INFO/ORG: https://www.facebook.com/massivemusicofficial/

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej