Going. | VEDA SOUND • Zabrodzki - Tyciński - Klub SPATiF

VEDA SOUND • Zabrodzki - Tyciński

11:00 | Sobota, 23 lutego 2019
Klub SPATiF

Koncert

20/30

20/30

VEDA SOUND czyli Bartłomiej Tyciński ( Mitch & Mitch, Slalom, Starzy Singers) i Piotr Zabrodzki (LXMP, 67,5 Minut Projekt , Polonka) w nowej reinkarnacji muzycznej. Muzycy związani z warszawską wytwórnią Lado ABC wyruszają w transcendentalną podróż gdzieś pomiędzy Walimem a Jaipurem.

„Ta płyta jest jak ścieżka dźwiękowa do niemego filmu: dużo się dzieje, choć muzyka raczej pobudza wyobraźnię, niż kieruje ją w konkretnym kierunku. Tytuł całości jest bardzo adekwatny. Oba utwory są podróżą, w której ścieżki zaczynające się w odległych od siebie miejscach biegną do jakiejś pozaczasowej jedności.” (Jacek Świąder, Wyborcza.pl)

„W pierwszym z dwóch utworów, Walim, startują gdzieś z okolic muzyki indyjskiej widzianej z perspektywy Europy Zachodniej. Motywy psychodeliczne są czytelne, gitarowe akordy wybrzmiewają na pulsującym, syntezatorowym tle. Słuchać głośno. Utwór drugi, Jaipur, to kosmiczna raga, wciągająca stokroć bardziej. Przy pierwszym można odlecieć, przy drugim – ostro się zamyślić.” (Bartek Chaciński, Polifonia)

bilety 20/30

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej