Going. | ŁÓDŹ - W Trzech Osobach (Ruciński, Śliwiński, Tremiszewski) - Scenografia

ŁÓDŹ - W Trzech Osobach (Ruciński, Śliwiński, Tremiszewski)

19:00 | Czwartek, 18 kwietnia 2019

Scenografia

Teatr

30 zł

30 zł

W Trzech Osobach do samego wejścia na scenę nie wiedzą, co na niej zrobią.

Witają się z publicznością, podpytują o to, co u nich, chwilkę pogadają, zbiorą kilka słów, skojarzeń i sugestii. A potem przez półtorej godziny z przerwą improwizują.

Improwizowane spektakle grupy W Trzech Osobach sprawiają wrażenie, że składają się z niezwiązanych ze sobą wątków/scen/skeczy/głupawek. A jednak z czasem ten misz masz okazuje się mieć jakieś połączenie, we wszystkim o coś zaczyna chodzić, szaleństwo zostaje doprowadzone do jasnej puenty. Przeważnie:) A jeśli danego wieczoru króluje chaos, to i tak jest śmiesznie!

Ich nieokiełznana improwizacja odznacza się dzikim, szalonym tempem, absurdem oraz bezkompromisowością formy i treści. A przede wszystkim dużym pokładem frywolnego śmiechu. Jazda bez trzymanki.

Kacper Ruciński, Kuba Śliwiński i Wojciech Tremiszewski współtworzyli początki polskiej sceny impro w połowie zeszłej dekady. Improwizowali i improwizują w grupach W Gorącej Wodzie Kompani, Improskład, Peleton i Dzikie Węże, a także solowo.
Do tego:
Ruciński - stand up comedy, telewizyjny program "Tylko dla dorosłych", Grupa Trzymająca Mikrofon, współautor scenariusza do filmu "Juliusz".
Śliwiński - koncertuje z looperem jako "Dźwiękowa podróż przez bełkot mózgu"
Tremiszewski - aktor Kabaretu Limo i serialu "Spadkobiercy", autor i wykonawca monodramu "Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej".

Zapraszamy i miłej jazdy bez trzymanki!

Bilety - 30 zł - do zakupienia tu:
https://www.kupbilecik.pl/impreza-34340-w.trzech.osobach.lodz.html#

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej