Going. | Cezary Jurkiewicz +support -mocne uderzenie stand-upu - Forum

Cezary Jurkiewicz +support -mocne uderzenie stand-upu

19:00 | Piątek, 15 lutego 2019
Forum

Teatr

20/30zł

20/30zł

W lutym zapraszamy do Famy na kolejne mocne uderzenie stand-upu!

Cezary Jurkiewicz - "Dobra Nowina"
Od 10 lat komik z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę. Wystąpi z programem "Dobra Nowina": Jak stwierdzić czy to co nas otacza to jest sen czy rzeczywistość. Czy zwodzi nas zły demon? Na te pytania Czarek nie odpowie, ale na pewno wyjdzie na scenę ponarzekać na rzeczywistość, którą tworzy nasze społeczeństwo. Będzie obwiniał o to Was (publiczność). Na pytanie "dlaczego?" autor twierdzi, że chce zdobyć nowe terytoria w komedii agresją i jest przekonany, że publiczność się temu podda jeśli "dostarczy im porcję beki". Nie ma lepszego sposobu na zrelaksowanie się po pracy niż pójść do klubu i posłuchać jak Czarek krzyczy na Ciebie ze sceny.

Poza Czarkiem pojawi się również support. Imprezę poprowadzi gospodarz sceny, Mieszko Minkiewicz. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na openmic!

Bilety dostępne w trzech pulach na kupbilecik.pl :
I pula - 20zł
II pula - 25zł
III pula - 30zł

Kawiarnia Muzyczna FAMA
15.02.18
19:00
Zapraszamy!

*Wydarzenie dla osób dorosłych
**Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
***Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej