Going. | Świński Fest IV - Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to była tam taka świnia, i ja jechałem na rowerze, i ją spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do Protokultury wtedy jeszcze, już do Proto pojechałem.

Porky Vagina - mistrzowie zatykania kibli, tańców srańców i rozkurwiańców! Tiuriruriru, Tiurirurira. Usłyszycie jeszcze ciepły niczym poranny stolec kawałki z Fecal Disco Party i zatańczycie do największych przebojów by wasza maciora była ucieszona
https://www.youtube.com/watch?v=CIav0gn9Ik0

ZACHLAPANY SZCZYPIOR - Kraj pochodzenia Keczup. Rodzaj muzyki: agro drinkcore. W wolnych chwilach karmią knury i chleją tani bimber z gumofilca.
https://www.youtube.com/watch?v=mXoxaeJ19Uk

Torched - noise, grind i power violence. Będziecie tańczyli do tego pajace jak do Chodakowskiej.
https://soundcloud.com/torched-grind/

Abnormal Sickness - 24.11.2018 o godz. 21.37 w P. Studio przy ul. św. Jana Pawła II zakończyliśmy nagrywanie basu do najnowszego albumu. W wolnych chwilach jedzą kebab mega ostry, oraz chodzą z Robertem Mateją na skoki narciarskie. Ps. są z Katowic i grają death grind. Chociaż muzyką tego nie nazwiesz.
https://www.youtube.com/watch?v=yea-R9LfaNA

RATFLESH - prawdziwa petarda! Seria szybkich strzałów na ryj w klimacie power violence und grindcore! Tutaj nie będzie brania jeńców.
https://www.youtube.com/watch?v=t01bNe8NDaQ

Delayed Ejaculation - zespół krzak. Są niby od nas i zagrają swój debiut. W przyszłości chcieliby opóźniać wytryski.
Chamski GRIND!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej