Going. | Ogniste Walentynki w Benihanie - Cosmopolitan

Ogniste Walentynki w Benihanie

12:00 | Czwartek, 14 lutego 2019
Cosmopolitan

Jedzenie

Free

Free

Benihana to najlepszy wybór na spędzenie zbliżającego się Święta Zakochanych z ukochaną osobą
To jedyna restauracja w Warszawie słynąca z gotowania na żywo oraz ognistego teppanyaki show.

Randka w Benihanie będzie unikalnym doświadczeniem, pełnym niespodzianek. Od teatralnych sztuczek, po romantyczne serce zrobione na stole teppanyaki, genialną selekcję azjatyckich dań, a także delikatny, różowy szampan Mumm, idealny do celebrowania wyjątkowych chwil podczas Walentynek.

Przez żołądek do serca – tak brzmi słynna sentencja, która zawsze się sprawdza. Wyśmienita kuchnia jest niezwykle ważnym elementem udanej randki. W Benihanie będziecie mogli wybrać czy chcecie wziąć udział w teatralnym show, odbywającym się w części teppanyaki, czy rozkoszować się smakami Azji w klimatycznej strefie Kitchen Of Asia.
Specjalnie dla Was na Walentynki Szef Kuchni poleca dwa zestawy japońskich posiłków Hibachi, dostępne w sekcji teppanyaki: Rocky Choice, będący połączeniem sezonowanego steka z rostbefu i piersi z kurczaka oraz Osaka Mix Sea Food, składający się z mixu owoców morza: przegrzebków, kalmarów, krewetek, tuńczyka i łososia.
Rekomendowane dania są dostępne przez cały dzień i zawierają: zupę miso lub cebulową, tradycyjną sałatkę Benihana z dressingiem imbirowym, ryż i japońską zieloną herbatę oraz znakomitą przystawkę: krewetki z warzywami.

W sekcji Kitchen Of Asia podczas Dnia Zakochanych będziecie mogli skosztować świetną selekcję sushi w Sakana Sushi Set dla dwojga oraz zestawy Hibachi bentobox. Polecanymi przez Szefa Kuchni tego dnia są: KEY WEST PRAWNS – zestaw z grillowanymi krewetkami, a także NEW YORK SIRLOIN STEAK - sezonowany stek z rostbefu, podawany z sosem teriyaki. Zaproponowane dania ze strefy Kitchen Of Asia zawierają: zupę miso lub cebulową, tradycyjną sałatkę Benihana z dressingiem imbirowym, ryż i przystawkę, pierożki gyoza.


Zrób wrażenie na ukochanej osobie i zaproś ją na romantyczną kolację ze spektakularnym pokazem kulinarnym oraz świetną selekcją japońskich dań.

Zarezerwuj stolik już dziś: restauracja@benihanapoland.com, 22 370 26 20Menu teppanyaki:
http://pl.benihanapoland.com/teppanyaki/

Menu Kitchen Of Asia:
http://pl.benihanapoland.com/koa-by-benihana/

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej