Going. | Oramics: Rui Ho ///Manifa 2019 Afterparty/// - Projekt LAB

Oramics: Rui Ho ///Manifa 2019 Afterparty///

23:00 | Sobota, 2 marca 2019
Projekt LAB

Impreza

15/25 zł

15/25 zł

Po udanej pierwszej imprezie naszego cyklu w Projekt LAB wracamy w większym składzie i tym razem łączymy siły z Manifa Poznań i zapraszamy na oficjalne afterparty po Manifa 2019 // Poznań, która odbędzie się tego samego dnia!

Oramics jest ponadgranicznym kolektywem, który powstał wiosną 2017 roku. Naszym celem od samego początku jest promowanie i wspieranie na polskiej scenie muzyki elektronicznej przede wszystkim kobiet, osób niebinarnych, LGBTQ, ale także mniejszości i osób mniej uprzywilejowanych. Od niedawna funkcjonujemy także jako niezależna agencja bookingowa.

Nasze inicjatywy są zawsze otwarte dla wszystkich, którzy chcą pracować razem z nami i współtworzyć społeczność skupioną wokół muzyki, kultury klubowej i sztuki dźwięku.
Prowadzimy serię podcastów, organizujemy cykle warsztatowe w całej Polsce, jesteśmy kuratorkami współtworząc festiwale, organizując koncerty i imprezy.
www.oramics.pl
________________________
Wystąpią:

MAIN:
RUI HO artystka niebinarna z Chin mieszkająca w Berlinie, która tworzy muzykę elektroniczną łączącą wpływy współczesnej muzyki klubowej z tradycyjnymi brzmieniami chińskimi. Na jej brzmienie miało wpływ wiele gatunków takich jak rnb, grime, jersey, reggaeton, trance, hardcore itd. Wydawała w szanghajskim labelu Genome 6.66Mbp i w brytyjskim Objects Limited, jej wydawnictwa zostały pozytywnie odebrane przez dziennikarzy z Resident Advisor, DJ Mag, Mixmag i The Wire.
https://soundcloud.com/ruiho

FOQL live (Oramics)
https://soundcloud.com/foql

dogheadsurigeri (Oramics/ MESTIÇO)
https://soundcloud.com/dogheadsurigeri

Janin & gunnin
https://www.mixcloud.com/janin-gunnin/

Agatka (ZWADA)
https://www.mixcloud.com/httpsagatka/


BAR:
Avtomat (Oramics)
https://soundcloud.com/avtomatmusic

k.o
https://soundcloud.com/k-o-yo

MUKTI (Projekt Labirynt)
https://soundcloud.com/m-u-k-t-i

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej