Going. | Wieczór gier komedii improwizowanej - AK PG Kwadratowa

Wieczór gier komedii improwizowanej

19:00 | Czwartek, 14 lutego 2019

AK PG Kwadratowa

Teatr

11 zł

11 zł

Po raz kolejny na scenie AK PG Kwadratowa pojawi się "No i Fajnie - Teatr Impro", czyli pięć całkowicie różnych osobowości, które połączyła pasja do improwizowania scenicznego. Ich występy to intensywna dawka humoru podana w postaci impro pigułki, czyli krótkich form (gier) improwizowanych. Nie ma dwóch takich samych występów impro, jednak wszystkie łączy jedna cecha – bawiąca się publiczność ma wpływ na przebieg zdarzeń na scenie. Musicie w tym uczestniczyć!
Otwarcie klubu 19:00. Początek występu 20:00.

Czym jest Teatr Improwizacji?
Teatr Improwizacji to młoda dynamicznie rozwijająca się sztuka na styku kabaretu i teatru. Komedia tworzona na żywo i z udziałem publiczności - to po prostu trzeba zobaczyć.
Spektakle są całkowicie improwizowane co nadaje im niepowtarzalnego charakteru.

Kim jest grupa „No i Fajnie” ?
No i Fajnie reprezentuje grupa przyjaciół, którą połączyła pasja do improwizowania scenicznego. Od wielu lat, szkoleni na polskich i zagranicznych warsztatach oraz festiwalach, szlifują umiejętności, aby reprezentować jak najwyższy poziom sztuki improwizacji.
2 lata razem, w tym 1,5 roku na scenie, zaowocowało projektem, który stał się synonimem dopracowanych, spójnych i pełnych humoru występów na trójmiejskiej scenie, o czym mogą świadczyć dziesiątki opinii. Ich występy przyciągają tłumy widzów, a po każdym z nich przybywa nowych fanów.

No i Fajnie tworzą:
Leszek Ludwicki
Karol Ziółkowski
Marcin Kozłowski
Jakub Suchy Suchecki
Paula Kulik

Wspólnym czynnikiem ekipy stanowiącej No i Fajnie jest zaplecze aktorskie, oraz improwizatorskie, ale talentów nie brakuje także w innych dziedzinach. Jednym z nich jest muzyka i wokal, które wykorzystują w grach śpiewanych. Ponadto należy wspomnieć o zdolnościach dziennikarskich, tanecznych czy sportowych. Warto zaznaczyć, że dwóch członków to mistrzowie świata konkursu Odysei Umysłu, którzy zdobyli zwycięstwo wystawiając spektakl na uniwersytecie Michigan, USA. Jasnym jest więc, że o kreatywność na scenie i poza nią nie trzeba się martwić. Występują głównie w repertuarze krótkich gier improwizowanych, również autorskich, będących dynamiczną i pełną emocji formą spektaklu. Nie tkwią jednak w jednej formule. Dwóch z nich regularnie występuje w duecie prezentując publiczności w całej Polsce dłuższe, bardziej teatralne formy.

Stawiają na ciągły rozwój, wysoki poziom występów i niczym nieograniczoną kreatywność w eksplorowaniu kolejnych form improwizacji scenicznej.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej