Going. | 30-lecie | Elektryczne Gitary - Klub Kwadrat

30-lecie | Elektryczne Gitary

18:00 | Sobota, 7 grudnia 2019

Klub Kwadrat

Koncert

60 zł

60 zł

Elektryczne Gitary to uznany na rynku muzycznym zespół, z wieloletnim stażem i ogromnym dorobkiem muzycznym i artystycznym.

W 2019 roku Elektryczne Gitary rozpoczynają obchody jubileuszu 30 lecia! Na swoim koncie mają ponad 1,5 mln sprzedanych płyt, w tym 4 płyty platynowe i 7 złotych.

Zespół zagrał ponad 1000 koncertów w kraju i blisko 100 zagranicą (USA, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy, Litwa, Belgia).
Nagrał muzykę do filmów, takich jak: Kiler, Kiler-ów 2, Kariera Nikosia Dyzmy i ostatnio do filmu Sztos 2.

Zrealizował muzykę do seriali telewizyjnych: Bulionerzy, Pokój 110,
Taksówka jedynki, oraz muzykę do reklam. Któż nie zna takich hitów, a właściwie to już kanonów polskiej muzyki, jak: „Jestem z miasta”, „Włosy”, „Kiler”, „Co ty tutaj robisz”, „Dzieci”, „Koniec”, „Przewróciło się” „Co powie ryba”, „Dywizjon 303”, „Nic mnie nie rusza” - to tylko niektóre z powszechnie znanych i lubianych utworów zespołu.

Na występach Elektrycznych Gitar, bawią się zarówno ludzie młodzi, jak i nieco starsza publiczność. Zespół występował na wszystkich największych festiwalach, począwszy od Opola i Sopotu a skończywszy na Woodstocku w roku 2012 a teraz wystąpi dla Was się w krakowskim klubie Kwadrat.

07 grudnia 2019 roku - Elektryczne Gitary w Krakowie. Zapraszamy serdecznie!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej