Going. | Outlook Festival Official Poznań Launch Party 2019 - Projekt LAB

Outlook Festival Official Poznań Launch Party 2019

23:00 | Piątek, 10 maja 2019
Projekt LAB

Impreza

15/25 zł

15/25 zł

Outlook Festival w Chorwacji odbywa się w tym roku ostatni raz w osławionym forcie w Pula. Jedziemy tam! Dla was natomiast szykujemy jego przedsmak, w postaci Outlook Festival Launch Party Poznań!
W tym celu zawiązała się nie byle jaka koalicja. Doskonale znana na poznańskim i nie tylko gruncie załoga Dungeon Beats zaprosiła do współpracy zaiste godną kompanię w postaci zasłużonego założyciela New Bass Order oraz młodego twórcę Digital Organism. Razem szykują tłuste basowe święto!
Specjalnie dla was importujemy doskonale znaną i nietuzinkową na brytyjskiej scenie basowej postać. Ostatni raz zagrał dla was w Poznaniu dziewięć lat temu, założyciel labelu i organizator imprez o tej samej nazwie: System Music, panie i panowie, przed wami wystąpi Vivek! Ludziom kochającym dubstep tej postaci przedstawiać absolutnie nie trzeba. Na mikrofonie w roli hosta wspomagać go będzie DEGO AWARD Winning Ranking. Panowie znają się doskonale i jeszcze lepiej uzupełniają na scenie.

Na głównej scenie zatrzęsie również między innymi B-Say, którego regularnie usłyszeć można na falach Subtle FM. Prócz niego usłyszycie rezydenta festiwalu Outlook - Finwa oraz przedstawicieli wspomnianych na początku ekip stojących za tym wydarzeniem. Na scenie barowej spodziewać się możecie wyśmienitej selekcji połamanych bitów w tempie 170 bpm od takich asów jak Alegria i CrissNSA, przegapić tam nie wolno również seta w konwencji b2b reprezentantek poznańskiej sceny basowej k.o i Anthila.
Wszystko to już w maju w progach legendarnego klubu Projekt LAB. Dla basowych głów pozycja obowiązkowa!

O nagłośnienie zadbają specjaliści z Roots Revival Soundsystem.
Tax: TBA


ROOM I

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej