Going. | FIT-EXPO 2019 - Międzynarodowe Targi Poznańskie

Największe wydarzenie branży fitness w Polsce skierowane zarówno dla menadżerów i właścicieli klubów fitness, siłowni i ośrodków sportowych, inwestorów, przedstawicieli hoteli i SPA, a także trenerów personalnych i instruktorów oraz rehabilitantów i fizjoterapeutów (FIT EXPO BUSINESS) oraz pasjonatów fitnessu i sportu (FIT EXPO FUN).

FIT EXPO BUSINESS to targi kontraktacyjne, na których nawiązuje się nowe relacje biznesowe i zyskuje szansę zawarcia intratnych umów. To miejsce czerpania inspiracji dla rozwoju firmy i poznawania najnowszych rozwiązań technologicznych dla klubów sportowych i fitness. To przestrzeń spotkań z potencjalnymi klientami– zarówno profesjonalistami, jak i finalnymi konsumentami. Program dedykowany profesjonalistom obejmuje:

Kongres Trendy i Innowacje,
Kongres Rehabilitacja i Fizjoterapia,
Międzynarodowa Konwencja EU4YA by tiguar.
Fit Expo

FIT EXPO FUN to propozycja dla tych wszystkich, którzy kochają sportową rywalizację, czerpią satysfakcję z osiągania postawionych przed sobą celów i mają ambicję, by stale pokonywać swoje słabości. Pasjonaci fitnessu i sportu mogą wziąć udział w kilkudziesięciu zajęciach crossfit, fitness i warsztatach tańca, podjąć rękawicę na ringu bokserskim czy zrelaksować się na warsztatach jogi.

Program dla entuzjastów zdrowego stylu życia obejmuje:

Wydarzenia sportowe (m.in. Poznań Fight Show, Personal Record Day, Bieg Targowy),
Konsultacje z fizjoterapeutami, rehabilitantami i dietetykami.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej