Going. | All Nighter: Oramics - Szpitalna 1

All Nighter: Oramics

13:00 | Piątek, 1 marca 2019
Szpitalna 1

Impreza

15 zł

15 zł

Oramics to platforma, której celem jest aktywne tworzenie otwartego i bezpiecznego środowiska, zarówno dla twórców, jak i słuchaczy, poprzez aktywne wspieranie i promocję twórczości kobiet, osób niebinarnych, LGBTQ, osób mniej uprzywilejowanych, a także utalentowanych twórców z Europy wschodniej. Zapoczątkowana jako oddolny ruch, przerodziła się w serię regularnych wydarzeń klubowych i warsztatów oraz niezależną agencję bookingową.
1 marca odwiedzi nas reprezentacja Oramics w bardzo silnym składzie:

ISNT (Oramics)
http://www.soundcloud.com/isnt
FOQL (Oramics)
https://soundcloud.com/foql
Avtomat (Oramics)
http://www.mixcloud.com/Avtomat
Aetha (vultur)
https://soundcloud.com/aneta-jot

ISNT to artystka która obecnie rezyduje we Francji. Założycielka Oramics i grupy Behind The Stage. W swoich setach i produkcjach miesza mocne brzmienia z muzyką eksperymentalną i offbeatową.

Obok niej usłyszymy FOQL, wydająca właśnie nową płytę pt. “Dumpster diving know-how”, która ukaże się 15 marca nakładem CGI Records z Atlanty. Jej hipnotyczny i nietuzinkowy styl wyrasta z industrialnych i mrocznych korzeni, a dzięki słabości do eksperymentu, ciężaru i najbardziej innowacyjnych zakątków muzyki tanecznej, unika banału, co słychać w jej występach na żywo. Winylową 12” zapowiada utwór wyprodukowany razem z białoruską artystką Eleną Sizovą.
https://soundcloud.com/phormix/phormix-premiere-16-foql-the-most-complex-thing-feat-elena-sizova

Skład dopełnia Avtomat. Jego 10 lat doświadczenia za gramofonami i kontrolerami owocuje prawie irytująco eklektycznym leksykonem najbardziej postępowych brzmień dzisiejszej sceny elektronicznej. W seriach setów didżejskich i imprez klubowych (Ciężki Brokat, W Mocy Nocy, czy posępna Dystopia) łączy nietypowe podziały rytmiczne i techniczne brzmienia z ludzkimi elementach muzyki, jak melodia i harmonia, przyprawiając wszystko improwizowanymi na żywo wokalami.

Warm up zagra znana z dynamicznych setów aetha, tym razem w lżejszej odsłonie.

Wstęp: 15 zł all night long
Do kupienia na bramce w dniu wydarzenia

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej