Going. | 7th Anniversary of We Are Radar: DJ Overdose, Elena Sizova - Szpitalna 1

7th Anniversary of We Are Radar: DJ Overdose, Elena Sizova

22:30 | Piątek, 15 marca 2019
Szpitalna 1

Impreza

TBA

TBA

To już 7 lat od kiedy organizujemy dla Was noce We Are Radar, podczas których wystąpiło wiele niesamowitych artystów m.in Ron Morelli, Lee Gamble, DJ Stingray, Alessandro Adriani, Giant Swan, Violet, Nina, Good News, Steffen Bennemman, December, Ernestas Sadau, Roman Sputnik, ngly, Entro Senestre, Person of Intrest, group A, Stellar OM Source i wielu wielu innych..

To były cudowne lata i dziękujemy Wam drodzy Radarowicze, że przez ten czas ciągle nas wspieracie i ufacie naszym muzycznym wyborom.

Jak wiecie jeden z gatunków, który szczególnie lubimy jest electro dlatego na 7 urodziny postanowiliśmy zaprosić 2 artystow specjalizujących się w tych dźwiękach: DJ Overdose i Elena Sizova.

Dj Overdose to obok Legowelta, I-F i Alden Tyrella to trzon haskiej sceny znanej na całym świecie ze swojego brzmienia wywodzącego się z klasycznych dzwięków synteazatorów. To genialny dj i producent, który przez ponad 20 lat na scenie wyprodukował niezliczoną ilość electro sztosów. Wydawał na takich labelach jak L.I.E.S, Viewlexx, Unknown To The Unknown, Pinkman, Murder Capital, Berceuse Heroique, Charlois, Craigie Knowes, Creme Organizatiion, RotterHaque Records i wielu innych.

Wisienką na torcie będzie występ pochodzącej z Mińska Eleny Sizovej. Artystka znana jest ze swojej kolaboracji z Der Zyklus i wydawnictwa dla WéMè Records oraz świetnych dj setów.

Drugą sale oddajemy naszym drogim kolegom z Warszaw: Pitti Schmitti i Kovvalsky, którzy walczą o dobre imię disco, tworząc K.O.D czyli Komitet Obrony Disco.

Radar Room:

DJ Overdose (L.I.E.S, Unknown To The Unknown, Pinkman, Viewlexx - MurderCapitall/ NL)
https://soundcloud.com/jayoverdose

Elena Sizova (Der Zyklus/ WeMe Records)
https://soundcloud.com/lectra

Chino (Radar/ shtum/ Holger) live
https://soundcloud.com/chinoradar

Olivia (Radar/ K-Hole TRAX/ Unsound)
https://soundcloud.com/olivia-ungaro

Kinzo Chrome (Radar/ CHRONO BROSS)
https://soundcloud.com/kinzo-chrome

K.O.D. Room:

Pitti Schmitti
https://soundcloud.com/pitti_schmitti

Kovvalsky
https://soundcloud.com/kovvalsky

Tickets:
TBA

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej