Going. | WWW 2019: Dengue Dengue Dengue! - 999

WWW 2019: Dengue Dengue Dengue!

21:00 | Piątek, 8 marca 2019

999

Koncert

25 zł

25 zł

Dengue Dengue Dengue! @WWW 2019

8 marca w tajemniczej lokalizacji w centrum Warszawy odbędą się tropikalno-futurystyczne tańce. Odpowiedzialność za parkiet weźmie duet Dengue Dengue Dengue! - zamaskowani artyści pochodzący z pachnącej ceviche i ociekającej pisco Limy. Ich brzmienie to wypadkowa fascynacji amazońską pandillą i latynoską wrażliwością podsyconą nutą psychodelii. Rafael Pereira i Felipe Salmon uciekają od prostych rozwiązań i stawiają na nietypową rytmikę, peruwiańskie zaśpiewy i soczysty bassline.

Na przestrzeni siedmiu lat DDD! wydali dwa studyjne albumy - La Alianza Profana i Siete Raíces oraz kilka równie ważnych EP-ek, w tym ubiegłoroczny, znakomity krążek Semillero. Muzycy związani są m.in. z labelem Enchufada, w którym wydają tak ciekawe postacie ze świata etnicznej basowej elektroniki jak Branko, Buraka Som Sistema czy Mina.

Dengue Dengue Dengue! występowali na renomowanych festiwalach na całym świecie - Unsound, RBMA czy Sónar to tylko niektóre z nich. Teraz po raz pierwszy zagrają w Warszawie, gdzie pojawią się w sekretnej, wyjątkowej lokalizacji.

Partnerem World Wide Warsaw 2019 jest Perła. Bilety na to wydarzenie, jak i na wszystkie koncerty WWW złapiecie w Going.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej