Going. | Fuzzoff pres. The Re-Stoned, Octopussy, Doom Generation - Klub Pod Minogą

Fuzzoff pres. The Re-Stoned, Octopussy, Doom Generation

19:00 | Niedziela, 5 maja 2019
Klub Pod Minogą

Koncert

40 zł

40 zł

Kolejna odsłona cyklu FUZZOFF przedstawia absolutny sztos. Tego wieczoru na scenie pojawi się rewelacja ziemi rosyjskiej The Re-Stoned, które swego czasu skradło serce publiczności "redsmołkowej". Obok nich pojawi się w najlepszej możliwej formie - Octopussy. Koncert otworzy wielka niespodzianka. Sceniczny debiut z Poznania!

The Re-Stoned
Piszą o sobie, że grają mieszankę psychodeli, doom i stonera. Na co ich stać, przekonało się wiele osób w Pleszewie, gdzie byli rewelacją tamtej edycji Red Smoke. Pojawią się w Polsce na dwóch lub jednym koncercie i dają nam gwarancję mega dobrego seta. Przybędą do nas z dalekiej Moskwy.

Octopussy
Mieli już raz zagrać na FUZZOFF, ale życie nie pozwoliło dopiąć naszych wspólnych planów. Każdy fan stonerowego grania wie, w jak dobrej formie aktualnie jest ta kapela. W ich opisie można znaleźć "Trójmiejski zespół rockowy łączący brzmienia rock’n’roll, stoner, blues z odbijającym się echem klimatu południa Stanów Zjednoczonych."

Doom Generation
Nikt o nich nie słyszał, nikt ich nie widział. Absolutny debiut sceniczny, przepotężnej petardy z Poznania. Pojawią się i znikną na jakiś czas, także macie jedyną możliwą okazję w najbliższym czasie aby sprawdzić kim są i co grają. A gwarantujemy Wam, że to co zobaczycie zwali Was z nóg.

Bilety będą dostępne w drugiej połowie lutego.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej