Going. | HAIR M SHOW | Maciej Maniewski i Mistrzowie Hair M Club zapraszają - MTP Poznań

HAIR M SHOW | Maciej Maniewski i Mistrzowie Hair M Club zapraszają

13:00 | Niedziela, 7 kwietnia 2019

MTP Poznań

Spotkanie

249 zł

249 zł

KOLEJNY BILET ZA 99 ZŁ
Z okazji 10-lecia Akademii Maniewski przygotowaliśmy ofertę specjalną dla wszystkich fryzjerów - do końca marca kupując bilet za 249 zł, kolejny możesz kupić w wyjątkowej cenie 99 zł! Po dokonaniu zakupu biletu otrzymasz na podany adres email kod uprawniający do zakupu kolejnego biletu w cenie 99 zł.

Rozwijaj z nami swoją Pasję i zobacz mistrzowskie Seminarium fryzjerskie Look & Learn MACIEJA MANIEWSKIEGO, pokazy AKADEMII MANIEWSKI, mistrzów grupy HAIR M CLUB i ekspertów marki FARMAGAN - ponad 4 godziny mistrzowskiej edukacji!

HAIR MASTERS CLUB w składzie Maciej Maniewski, Paweł Kamiński, Ernest Kawa, Szymon Niemczyński, Mariusz Stawski oraz Sebastian Curyło wraz z ekspertami marki FARMAGAN zaprezentują premierową kolekcję marki - "Farmagan Familia".

Najlepsi instruktorzy świętującej 10-lecie AKADEMII MANIEWSKI zaprezentują kolekcję "Time Lapse" czyli cztery odsłony zmian kobiety.

Na scenie analiza współczesnych kierunków w modzie fryzjerskiej - innowacyjne metody stosowane w zakresie strzyżenia, koloryzacji oraz stylizacji włosów. Daj się zaskoczyć i zaskocz swoich klientów nowościami i kreatywnym fryzjerstwem. To moc edukacji, inspiracji i dawka świeżej energii fryzjerskiej, a jednocześnie praktyczne rozwiązania wspomagające twoją codzienną pracę. A po seminarium zrób sobie zdjęcie z Maciejem (zapewniamy profesjonalnego fotografika) i odbierz CERTYFIKAT potwierdzający Twoją obecność - to będzie idealna pamiątka do Twojego salonu!

Jako artystyczne zwieńczenie Seminarium, na zaproszenie Macieja Maniewskiego specjalnie dla was zaśpiewa KLAUDIA SZAFRAŃSKA. To będzie fryzjerska uczta dla oczu, ale również dla uszu!

Klaudia Szafrańska to wokalistka duetu XXANAXX. Swoją działalność muzyczną zaczęła już w 2013 roku. W 2019 duet zdobył Fryderyka w kategorii elektronika za album „Gradient”. Klaudia zapowiedziała prace nad swoim solowym projektem, a efekty pracy będzie można usłyszeć jeszcze w tym roku.

Nie czekaj i kup bilet już dziś! Miejsca na widowni są numerowane, zagwarantuj sobie najlepsze miejsce.

Masz dodatkowe pytania dotyczące biletów?
Napisz na adres bilety@hairmshow.pl i zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie, lub zadzwoń do nas: 533433603. :)

Klienci FARMAGAN - bilety pod numerem telefonu 512780706 lub bilety@hairmshow.pl

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej