Going. | Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival 2019 - Inne Brzmienia

Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival 2019

15:00 | Czwartek, 27 czerwca 2019
Inne Brzmienia

Festiwal

Free

Free

Weź udział w Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival!
27-30 czerwca 2019, Lublin – Błonia pod Zamkiem i Stare Miasto
Wstęp wolny

Na Wschód Kultury - Inne Brzmienia zagrają:
Ministry

Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival to festiwal umożliwiający obcowanie z najciekawszymi zjawiskami muzycznymi na styku gatunków, tradycji i wpływów kulturowych. To jedno z najbardziej inspirujących i odkrywczych wydarzeń muzycznych w Polsce, które pozwala usłyszeć w sercu Lublina światowe gwiazdy i muzyczne odkrycia.
Do tej pory na scenach „Innych Brzmień” wystąpili m.in. tacy artyści jak Einstürzende Neubauten, Tortoise, Juno Reactor, Goldfrapp, Tony Allen, Mulatu Astatke, George Clinton & Parliament Funkadelic, Asian Dub Foundation, Yat-Kha, The Tiger Lilies.
Niezmiennie inspirująca jest też, zawarta w nazwie festiwalu, idea „Wschodu Kultury”, która sprowadza do Lublina najciekawszych artystów m.in. z takich krajów jak Ukraina, Białoruś, Gruzja czy Armenia.
Festiwalowi towarzyszy cykl debat, a także warsztaty, wystawy, pokazy filmowe oraz specjalny program „Małe Inne Brzmienia” przygotowany dla dzieci.

Festiwal jest jednym z wydarzeń lubelskiej odsłony projektu Wschód Kultury, który powstał dzięki zaangażowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Kultury oraz środowisk twórczych i samorządów wschodniej Polski.


Organizator:
Warsztaty Kultury w Lublinie
ul. Grodzka 5a
20-112 Lublin
http://www.warsztatykultury.pl/
http://innebrzmienia.eu

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej