Going. | Koncert gongów - Ośrodek Kultury Norwida

Dźwiękowe Wyprawy w Nieznane - warsztaty relaksacyjne w energii gongu.
Prowadzi: Rafał Cichy-Choroniewski / www.koncertygongowe.pl

Relaks dla ciała i radość dla duszy to w jednym zdaniu cel udziału w koncercie gongowym. Wrażenia dostarczane słuchaczom przez dźwięki gongu są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i nieporównywalne z niczym innym.
Każdy koncert jest wydarzeniem jednostkowym, powstającym w procesie twórczej improwizacji, której główny nurt wyznaczany jest przez strumień brzmień gongu charakterystyczny dla tego miejsca, tego czasu i tego grona słuchaczy.

Na gongach, misach i grajach gra Rafał Cichy-Choroniewski, z wykształcenia geofizyk, z zawodu informatyk, a z zamiłowania twórca przestrzeni dźwiękowych tkanych z subtelnej materii brzmień instrumentów etnicznych pochodzących z różnych kultur i stron świata.

Uczestników prosimy o przyniesienie własnych mat lub koców, na których będzie można się położyć i w pełni skorzystać z działania dźwięku lub zgłosić zapotrzebowanie jeśli ktoś nie posiada albo nie może przynieść własnej.
Prosimy także pamiętać o przeciwwskazaniach w uczestniczeniu w koncertach gongów. Są nimi: ciąża, rozrusznik serca, epilepsja, przyjmowanie leków psychotropowych oraz stan po spożyciu alkoholu.

Wstęp 18 zł. Obowiązują zapisy najpóźniej na jeden dzień przed terminem spotkania (i na każdy termin osobno): b.habieda@okn.edu.pl lub nr telefonu 12 644 27 65 w. 18.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Ważna informacja:
Spotkanie potwierdzamy z prowadzącym na dzień przed koncertem. Często się zdarza, że chcą się Państwo zapisać dopiero w dniu koncertu. Niestety powtarza nam się sytuacja, że musimy odwołać koncert z tego względu, że w dniu potwierdzenia mamy za mało osób na liście i nie mamy pewności, że ktoś jeszcze dołączy do spotkania. Bardzo prosimy o WCZEŚNIEJSZE zapisy wszystkich osób zainteresowanych udziałem w koncercie gongowym. Bardzo nie lubimy odwoływać spotkań, zwłaszcza, gdy w dniu kiedy miał się odbyć koncert odbieramy telefony z pytaniami czy jeszcze można się dopisać. Chcemy być także w porządku w stosunku do osób, które zapisują się już miesiąc wcześniej i są rozczarowane gdy odwołujemy spotkanie. Szanujmy się wzajemnie i dostosujmy do zasad, które ułatwiają zorganizowanie spotkania każdej ze stron: Ośrodkowi Kultury, prowadzącemu i oczywiście Wam - uczestnikom.

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 5, Kraków
tel. 12 644 27 65
e-mail: sekretariat@okn.edu.pl
www.okn.edu.pl
www.facebook.com/oknorwid

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej