Going. | regime pres. Baby Meelo release party w/ Slikback - Czuła jest noc

regime pres. Baby Meelo release party w/ Slikback

23:00 | Sobota, 30 marca 2019
Czuła jest noc

Impreza

15/20 zł

15/20 zł

zapraszamy na wspólne świętowanie w wyjątkowym towarzystwie! ósme, najnowsze wydawnictwo w katalogu wytwórni regime brigade to trzeci w dyskografii Baby Meelo, autorski materiał pt. "Monday Shrink Schedule" EP.

+ Slikback D'Njau (Hakuna Kulala)
▶ https://soundcloud.com/freddymn
▶ https://hakunakulala.bandcamp.com/album/lasakaneku

+ Young Majli (regime brigade)
▶ https://soundcloud.com/behind-the-stage/oramics-young-majli

+ Baby Meelo (regime brigade / Polish Juke)
▶ https://soundcloud.com/babymeelo

z tej okazji 30.03 przy Kolejowej 8, tuż przed kwietniową trasą po Chinach i występami na takich festiwalach jak tegoroczny Sónar Festival w Hiszpanii czy Dekmantel w Holandii zagra kenijski producent i DJ, rewelacja MTN NYEGE NYEGE w Kampali i krakowskiego Unsoundu – SLIKBACK. to jeden z twórców nowej generacji prezentujący futurystyczne brzmienie Afryki Wschodniej, łącząc w swoich kompozycjach i setach odmiany muzyki basowej, house'u, techno czy hip-hopu.

za deckami pojawią się oczywiście reprezentanci kolektywu regime: entuzjastka czarnych brzmień, rytmu i basu – DJka Young Majli oraz BABY MEELO aka 61st Draft Pick aka DJ Crackpipe, a jego nowy materiał dzień wcześniej ujrzy światło dzienne w dystrybucji cyfrowej.

"Monday Shrink Schedule" to siedem utworów składających się na koncept-album, w którym jazz miesza się z ambientem i kompilacją zajawek połamaną muzyką basową. EP pojawi się również na nośniku fizycznym (CD) w kolekcjonerskim nakładzie. oprawą graficzną całego przedsięwzięcia zajął się niezawodny Zgonowicz (Odra). wpadajcie po muzykę i płyty!

TAX:
15 zł - przedsprzedaż Going.
20 zł - Going / na bramce
Czuła jest noc - Uczulenie
Kolejowa 8

~ regime brigade. stay in the circle.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej