Going. | Animal Show - Centrum Targowe Chemobudowa

Animal Show

18-19.05

Centrum Targowe Chemobudowa

Inne

13 zł

13 zł

5. jubileuszowa edycja Wystawy Animal Show w Krakowie odbędzie się 18-19 maja!

Zwierzęta na wyciągnięcie ręki.
Animal Show to coroczne święto zwierząt podczas, którego w jednym miejscu gromadzimy rozmaite gatunki i rasy zwierząt: psy, koty, gryzonie, akwarystyka, terrarystyka, zwierzęta egzotyczne i gospodarskie, ptaki ozdobne, czy ptaki drapieżne. Animal Show to niecodzienna okazja, by podziwiać je z bliska, a przede wszystkim dotknąć i dowiedzieć się o nich więcej.

Rodzinny weekend.
Animal Show to najlepsze wydarzenie do spędzenia czasu z rodziną. Przygotowaliśmy ciekawe pokazy, które budzą zainteresowanie osób w każdym wieku: agility, szkolenie psów, dogoterapia, pokazy psów ratowniczych oraz obronnych, pokazy sokolnicze, przejażdżki na koniach i kucach.

Wiedza.
W Wystawie biorą udział wyjątkowi hodowcy, eksperci, a także pracownicy naukowi na co dzień zajmujący się tematyką zwierząt, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Animal Show to świetna okazja do poznania bliżej zagadnień związanych z hodowlą, życiem i zachowaniem zwierząt.

Pomagamy zwierzakom.
Współpracujemy z fundacjami oraz stowarzyszeniami. Biorąc udział w Wystawie możesz wesprzeć działalność charytatywną, a także poznać ich podopiecznych. Jeżeli zdecydujesz się przygarnąć zwierzaka otrzymasz rzetelne porady oraz pomoc w procesie adopcji.

Doskonała lokalizacja.
Dojedziesz do nas komunikacją miejską, a przystanek docelowy [Klimeckiego] znajduje się tuż pod Centrum Targowym. Jeżeli przyjedziesz samochodem skorzystasz z bezpłatnego parkingu przeznaczonego dla ponad 700 samochodów.

Wystawa w hali targowej.
Naszą Wystawę organizujemy w pomieszczeniu hali, dlatego odbędzie się niezależnie od warunków atmosferycznych.

Strefa Gastro
Zadbaliśmy o podniebienia i żołądki serwując domowe dania oraz zapraszając Foodtrucki, które wspólnie tworzą Strefę Gastro. W ofercie znajdziecie zestawy obiadowe, dania z grilla, menu dla dzieci, burgery, frytki belgijskie, sałatki, zapiekanki, hot dogi, kawę, herbatę, zimne napoje, lody, gofry oraz wiele innych smacznych przekąsek

Strefa Animacji
W bezpłatnej Strefie Animacji najmłodsi będą mogli się wyszaleć w zabawach przygotowanych przez profesjonalnych animatorów. W kąciku kreatywności każde dziecko będzie mogło puścić wodze fantazji i stworzyć niepowtarzalne rysunki oraz inne kreacje plastyczne o tematyce zwierzęcej.

Konkursy z nagrodami
Rozdajemy atrakcyjne nagrody w rozmaitych konkursach, zadaniach i quizach. Dla dzieci oraz dorosłych.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej