Going. | Nils Frahm | Wrocław - Narodowe Forum Muzyki

Nils Frahm w Narodowym Forum Muzyki!

Wirtuoz fortepianu ponownie w Polsce! Nils Frahm i jego kontemplacyjny styl gry czaruje słuchaczy na całym świecie. 13 października doświadczymy magii Nilsa na żywo podczas występu artysty w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Koncert odbędzie się w ramach pierwszej od 3 lat trasy koncertowej. Bilety trafiły właśnie do sprzedaży!

Nils Frahm zgłębiał tajniki gry na fortepianie od wczesnego dzieciństwa. Poznawał dorobek klasycznych pianistów oraz muzykę współczesnych twórców. Dziś to znakomity kompozytor, producent i słynny pianista, pracujący we własnym studiu w słynnym Funkhaus Berlin. Artysta czaruje słuchaczy pełnymi emocji i wirtuozerii występami na żywo. Słynie z nowatorskiego podejścia do klasycznego instrumentu. Nils Frahm traktuje fortepian kontemplacyjnie i intymnie, a unikalna technika gry przysporzyła mu tysiące fanów.

Dzięki wysoce rozwiniętemu poczuciu kontroli i powściągliwości oraz poziomowi emocji i osobowości Nils Frahm zyskał światowy rozgłos. Pisał muzykę do filmów, opublikował kilkanaście albumów, z których ostatni to zeszłoroczny „All Melody”. Obecna trasa to pierwsza seria koncertów Nilsa Frahma od 2015 roku. Narodowe Forum Muzyki i jego supernowoczesne audytorium to wymarzone miejsce na spotkanie z muzyką artysty!

More music agency, organizator Tauron Nowa Muzyka Katowice, ma zaszczyt zaprosić na koncert Nilsa Frahma w Narodowym Forum Muzyki już 13 października.

Data: 13.10.2019
Godzina koncertu: 20:00

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej