Going. | Scooter: Space Transmission - Torwar

Scooter: Space Transmission

18:00 | Środa, 19 czerwca 2019
Torwar

Koncert

od 99 zł

od 99 zł

Kultowa niemiecka formacja Scooter wraca do Polski! Muzycy wpadną do naszego kraju już 19 czerwca, aby zagrać wyjątkowy koncert, którego długo nie zapomnimy. Trio dowodzone przez charyzmatycznego wokalistę H.P. Baxxtera przemieni Torwar w świątynię rave’u. Twórcy takich hitów, jak How Much Is The Fish?, Maria czy The Logical Song przyjadą do Warszawy w ramach trasy Space Transmission. Spodziewajcie się tanecznego rozmachu oraz powalających efektów audiowizualnych i pirotechnicznych.

Bilety na koncert Scooter - Space Transmission są już dostępne w Going.

Oficjalny opis wydarzenia poniżej:

Jedyny w swoim rodzaju Scooter wraca do Polski z nowym międzyplanetarnym projektem. Już niebawem otworzą się przed Wami wrota do innego wymiaru. Dajcie się zabrać w intergalaktyczny lot poprzez dekady kultowej elektroniki. Harmonogram transcendentalnej podróży do lat 90. przewiduje ogromne ilości rave, breakbeat hardcore, happy hardcore, techno, trance i dance. Wybierzecie się z nami prosto do innego wymiaru, pozbądźcie się swoich barier i granic.

Scooter wraca do polski z specjalnym projektem Space Transmission. 19 czerwca warszawski Torwar na jeden wieczór stanie się festiwalem pełnym niesamowitych efektów świetlnych, audiowizualnych, specjalnie przygotowanych pokazów laserowych i pirotechnicznych.

18:00 - otwarcie bram
19:00 - support
20:00 - support
21:00 - scooter

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej