Going. | Tamaryn & Cold Showers - Pogłos

Tamaryn & Cold Showers

19:00 | Środa, 12 czerwca 2019

Pogłos

Koncert

50 zł

50 zł

Tamaryn (DERO ARCADE, USA)

Shaun Durkan - wokalista i basista Weekend i Tamaryn Brown tworzą dreampopowe pejzarze, które w ich muzyce łączą się z shoeagaze'owym jazgotem. Z każdym kolejnym wydawnictwem ich muzyka jest staję się bogatsza, ale zespół nie boi się zmieniać i kreować swojej formuły. Ostatnie wydawnictwo Dreaming The Dark, które zespół będzie promować podczas koncertu jest jednocześnie najciemniejszą i najtrudniejszą płytą w dorobku grupy, będąc jednocześnie przebojową i przystępną podróżą pomiędzy alt popem, a post punkiem.

Cold Showers (Dais Records, USA)

Zespół założony w Highland Park w Kalifornii w 2010 roku, łączy shoegaze z post-punkiem / no-wavem. Z pewnością mógłby wpasować się do katalogu nieistniejącego już Factory lub wczesnego Rough Trade Records.
Po tym, jak zespół wydał single w Mexican Summer i Art Fag, Cold Showers podpisał kontrakt z Dais Records. Pod koniec lata 2012 roku Dais Records wydał debiutancki album zespołu, Love and Regret, który został bardzo pozytywnie przyjęty. Po kilku udanych trasach z takimi zespołami jak The Soft Moon i Veronica Falls, zespół zdecydował się poświęcić czas na rozpoczęcie tworzenia nowych utworów w bardziej popowym kierunku. Wydali garści singli i kaset na żywo w Dais, po czym zdecydowali się ponownie zamknąć się w studiu, żeby nagrać pełnowymiarowe Matter of Choice, które ukazało się pod koniec 2015 roku.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej