Going. | Wiosenne sprawunki - targi rzeczy wyjątkowych - Warsztaty Kultury

Wiosenne sprawunki - targi rzeczy wyjątkowych

12:00 | Sobota, 27 kwietnia 2019

Warsztaty Kultury

Targi

Free

Free

Po raz kolejny spotkamy się w Warsztatach Kultury, gdzie przed sezonem letnim będzie można odświeżyć swoją garderobę, wyposażyć się w unikatowe gadżety – ułatwiające życie, lub przynajmniej je uprzyjemniające, wziąć udział w warsztatach i dyskusjach oraz oczywiście znaleźć niepowtarzalne upominki dla najbliższych. Właśnie rusza nabór wystawców.

DLA WYSTAWCÓW
Udział w wydarzeniu mogą wziąć „lubelscy kreatywni” – twórcy, projektanci, rzemieślnicy, artyści i wszyscy ci, którzy stoją za powstaniem unikatowych przedmiotów i usług. Nie ograniczamy asortymentu do wybranych branż czy kategorii produktów, ale tym razem szczególne miejsce przewidujemy dla projektantów mody i akcesoriów, co ma bezpośredni związek z połączeniem sił z akcją Fashion Revolution. Na całym świecie 24. kwietnia obchodzony jest bowiem Fashion Revolution Day, który służy przypominaniu o wyzwaniach takich jak podnoszenie standardów produkcji ubrań oraz pokazywaniu dobrych przykładów w tej dziedzinie.

Wiosenne Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych to także kolejna próba mapowania i sieciowania lubelskiego sektora kreatywnego, aby jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby i móc go skutecznie wspierać i promować na arenie nie tylko lokalnej. Będzie to przestrzeń do wymiany doświadczeń i poznanie kreatywnych ludzi, którzy są z tego samego regionu.

Po raz kolejny pokażemy Lublinianom, że w naszym mieście mieszka i tworzy ogromna grupa utalentowanych twórców, często schowanych w internecie lub w czeluściach mieszkań i pracowni. Sprawunki będą idealną okazją, by się spotkać i lepiej poznać.

Zapisy: Zgłoszenia od osób zainteresowanych udziałem w Sprawunkach przyjmowane będą do 7 kwietnia 2019 r. za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Warunkiem uczestniczenia w wydarzeniu są łącznie dwa kryteria: potwierdzenie ze strony Warsztatów Kultury o zakwalifikowaniu się do udziału w wydarzeniu oraz wniesienie opłaty za uczestnictwo w wydarzeniu “Sprawunki” w wysokości 50,00 zł.

DLA KUPUJĄCYCH
Nie trzeba się natomiast rejestrować, aby wziąć udział w wydarzeniu jako miłośnik przedmiotów z duszą, dobrego wzornictwa czy ekologicznych rozwiązań. Wstęp na Sprawunki jako osoba kupująca jest bezpłatny.

Kiedy: 27-28 kwietnia 2019 r.
godz. 12:00-18:00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie –kamienice przy ul. Grodzkiej 7 i Grodzkiej 5a

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej