Going. | Ghost Wolf Fest - Klubokawiarnia Chmury

The Ghost Wolf Family ma ogromny zaszczyt zaprosić na pierwszy organizowany przez nas mini fest.

SKYWALKER (Hardcore, Prague, CZ)
Założona w 2010 roku, pochodząca z Czech ekipa, która świetnie łączy hardcore z punkiem lat 90tych. Przebojowa muza, totalnie bez napinek. Chłopaki do tej pory wypuścili 3 EP i w tym roku pierwszego longa zatytułowanego "Liberty Island". Zdecydowanie, godna polecenia kapela wszystkim fanom lżejszego (ale wciąż) hc.

HOPES (Hardcore, Liberec, Czech Republic)
Młoda kapela z północy Czech. Powstali w 2013 roku i już zdążyli wypuścić 2 EP i całkiem niexle namieszać na czeskiej scenie hc. Melodyjny hardcore dla fanów takich kapel jak Comeback Kid, Stick To Your Guns, Your Demise, Four Year Strong, More Than Life, Black Flag, Pennywise, Yellowcard, Skywalker, The Ghost Inside, etc.

THE BOJARSKI (Emo/Hardcore/Punk, Tula, Russia)
Prawdzwe oldschool emo hardcore z Rosji! Pięciu smutnych kolesi, grających bardzo ciekawy i melancholijny punk!

LIE AFTER LIE (melodic hardcore, Wrocław, PL)
Jedna z najlepszych kapel w Polsce grająca melodyjną odmianę hardcore. Ostatni raz grali w stolicy w grudniu, po prawie roku powracają!

CHECKED (Hardcore, Rzeszów, PL)
Po raz pierwszy w stolicy, pełna pasji i energii hc kapela z Rzeszowa. Melodyjne riffy i przejmujący żeński wokal, sprawia że Checked szybko pnie się w górę. Do tej pory na koncie mają jedną EP, która jest w całości do posłuchania na ich bandcampie. Dla fanów Defeater, The Carrier, Verse.

BEAVER (Melodic Hardcore, Kraków, PL)
Pasjonaci emocjonalnego grania z Krakowa! Zdecydowanie czołówka takiego grania w Polsce. Dla fanów: Defeater, Verse.

SIX STEPS FORWARD (Hardcore, Kraków, PL)
Kapela została utworzona pod koniec 2012 roku, kiedy kilku ziomków zgadało się, że chcą grać po prostu hardcore. Konkretne granie bez zbędnych pytań. Na koncie mają jedną EP i singla. Dla fanów Terror, Death Before Dishonor, Madball.

RESTRICTED (Hardcore , Trójmiasto, PL)
Bardzo młoda ekipa z Trójmiasta, która mimo że powstała bardzo niedawno, bo w styczniu 2014 pozamiatała swoją EP, grając cieżki hardcore łączący elemnty takich kapel jak Desolated, Madball, Terror, Brutality Will Prevail, Nasty. Mimo krótkiego stażu, potrafią zaskoczyć!

SHAME (Modern/Melodic Hardcore, Warsaw, PL)
Nowy projekt członków takich kapel jak Right?, The Lowest, Death Row i Sailor's Grave. Modern Hardcore petarda dla fanów takich kapel jak Verse i La Dispute.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej