Going. | Gdańsk Tattoo Konwent 2019 - AmberExpo

Gdańsk Tattoo Konwent 2019

13-14.07.2019 | 10:00
AmberExpo

Targi

od 39 zł

od 39 zł

Jesteś miłośnikiem tatuażu? Kończy Ci się miejsce na ciele na kolejną dziarę albo dopiero szukasz idealnego wzoru i odpowiedniego tatuatora? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z powyższych pytań, koniecznie wpadnij na Gdańsk Tattoo Konwent – festiwal tatuażu i muzyki. W weekend 13-14.07.2019, w AmberEXPO odbędzie się 30. ogólnopolska i jednocześnie 11. gdańska edycja największego w Polsce cyklu spotkań z tatuażem artystycznym.

Na imprezie niezmiennie spotkasz najzdolniejszych tatuatorów z całego kraju i gości z zagranicy! W strefie wystawienniczej pracować będzie kilkuset tatuatorów! W programie Tattoo Konwent nie może zabraknąć konkursów na najlepsze tatuaże! Miłośnicy ozdabiania ciała bawić się będą na koncertach muzycznych czy pokazach sztuk alternatywnych. Na scenie głównej zobaczą również niezapomniany pokaz 3D mappingu! Dodatkowo uczestnicy imprezy odwiedzą wystawy czy strefy tematyczne, a wieczór spędzą na niezapomnianym afterparty!

W tym roku Tattoo Konwent odbywa się pod hasłem “Inne wymiary sztuki”. Zawsze i niezmiennie główną rolę na konwencji odgrywa tatuaż i artyści, którzy udowadniają, że sztuki nie można zamknąć w żadne ramy. Od wielu lat rozbudowana formuła wydarzenia pokazuje również z jak wieloma, często nieoczywistymi obszarami sztuki łączy się tatuaż. Muzyka, performans, moda, design, szeroko rozumiane sztuki wizualne, w tym również audiowizualne to dopiero początek listy…

Więcej dowiecie się już wkrótce, ale już dziś możecie kupić bilet na najbliższą edycję Gdańsk Tattoo Konwent. Do zobaczenia w lipcu!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej