Going. | Easter Bass: 13 urodziny DirtyDanzig (Back to Basic DNB party) - Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej

Easter Bass: 13 urodziny DirtyDanzig (Back to Basic DNB party)

23:00 | Niedziela, 21 kwietnia 2019
Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej

Impreza

10/20 zł

10/20 zł

Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Was na nasze 13-te urodziny które odbędą się w klubie Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej. W ramach edycji Back To Basic, zaprosiliśmy dwoje artystów którzy specjalnie na tę noc przypomną swoje dramenbejsowe korzenie.

Zagrają:

SOYALEE (female:pressure / Be psychedelic)
Drumz Parkinson [3city]
Bator [DirtyDanzig]
Jawor [DirtyDanzig]
Samuh [DirtyDanzig]
Performer [DirtyDanzig]

Wjazd: LISTA FB 10 PLN / pozostali 20 PLN


SOYALEE (Female Pressure /Be Psychedelic)
Soyalee związana była z ciężką odmianą trójmiejskiej sceny dnb około dekadę temu. To m.in dzięki jej występom i pierwszym organizowanym imprezom z pogranicza Hard Dnb (Darkstep/DrumCore/AmenCore/Technoid etc) możemy zawdzięczać wpisanie się tego gatunku na stałe w trójmieście. Była bowiem jedna z pierwszych osób jakie pamiętamy, grających taki styl w trójmieście. Jeśli pamiętacie imprezy “Steppin Into The Death” czy “Feminibass” to z pewnością nie powinno zabraknąć was na tej imprezie. Około 2003 roku zadebiutowała w gdańskim Metro na imprezie Quantum Mekka „Tribalis Totalis“, od tamtej pory zaczęła regularnie występować w klubach w całej Polsce, szybko stając się częścią polskiej undergroundowej sceny muzyki elektronicznej. Jej występy możecie pamiętać m.in z Sfinksa, CSG, Inqbatora, Kontrastów, Krzysztoforów, GGOGa, Protokultury, Ampstronga, Mandragory, Metro, Demode, czy tez z wielowątkowych wydarzeń kulturalnych i festiwali jak: Fringe, Transvisulialia , BYOB, Culture Chopin, Zajawka, YachFilm. Od kilku lat Soyalee rezyduje w Niemczech, gdzie szybko została dostrzeżona przez lokalna scenę techno, to tez zaowocowało rezydentura na lokalnych imprezach. Oprócz występów w kontekście klubowym, ma na koncie projekty dla zagranicznego radia, teatru, asp, galerii artystycznych i festiwali filmowych.

Drumz Parkinson
Postać związana ze sceną klubową od lat, pod innymi ksywkami wprawdzie, ale charakter pozostaje ten sam: zabawa formą i ekstremalna elegancja. Kto to? Dowiecie się przychodząc na wydarzenie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej