Going. | Acid Plant with Eltron - Tama

Acid Plant with Eltron

23:00 | Piątek, 10 maja 2019

Tama

Impreza

0/20 zł

0/20 zł

Podczas dotychczasowych 10 edycji Acid Plant dał wam się poznać jako cykl stawiający na różnorodność. Na naszych imprezach staramy się zabierać was do najodleglejszych zakątków muzycznych, wspólnie eksplorując niekończący się kosmos muzyki jaką kochamy. Wbrew temu co sądzą puryści, da się pod jednym parasolem zebrać tak różnorodne gatunki jak Techno, Acid, Electro, Detroit, House i wiele innych, a przy tym utworzyć tożsamość muzyczną kojarzoną z cyklem.

Dotąd udało nam się zaprosić wiele zagranicznych gwiazd o których nawet nie śniło nam się przy narodzinach Acid Plant, a jednocześnie od początku staramy się również czerpać garściami z rodzimej sceny zapraszając najciekawszych naszym zdaniem artystów z Polski. Tak będzie i tym razem!

10 maja do Tamy zawita jedna z najbardziej barwnych postaci i jeden z najlepszych djów w kraju - Eltron. Rezydent klubów Szpitalna 1 & Smolna znany jest ze swych mega różnorodnych setów oraz równie kolorowych produkcji wydawanych nakładem Transatlantyk, Step/Pets czy U Know Me Records. Warmup tej nocy zapewni reprezentant Katowic, a konkretniej SZOK i P23 Katowice, czyli Sierra Cosworth... Jego wymykająca się powszechnym schematom breakbeatowa selekcja idealnie wpasowuje się w koncepcję przyświecającej Acid Plantowym imprezom, tak więc zaproszenie go było tylko kwestią czasu! Poranek tradycyjnie będzie należał do rezydenta klubu i gospodarza cyklu Feelaza.

See you on the Dancefloor!

line-up:
Eltron (Transatlantyk, Step, Smolna)
Sierra Cosworth (SZOK, P23)
Feelaz (Tama, Vinylgate Recordstore)

visuals:
luminarion

tax: 20 pln
lista fb "wezmę udział" free do północy
listę zamykamy w dniu imprezy o 20

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej