Going. | Barrakuz - projektant w dobie social mediów - Centrum Kreatywności Fabryka

Barrakuz - projektant w dobie social mediów

18:00 | Środa, 17 kwietnia 2019

Centrum Kreatywności Fabryka

Spotkanie

Free

Free

Po raz pierwszy w Łodzi! Projektantka, ilustratorka, set designerka, Beata Śliwińska Barrakuz podzieli się tym, jak wygląda praca twórcy w świecie social mediów, w czasie overloadingu informacji i obrazów. Kiedy każdy może nazwać się influencerem, a niektórym inspiracja miesza się z plagiatem.

Jedyne takie spotkanie, w którym dowiesz się jak wejść w rynek designu jako twórca niezależny. Porozmawiamy o promocji siebie, jak to robić i czy w ogóle jest to potrzebne. Co zaskakuje w pracy z korporacjami i klientem komercyjnym? Barrakuz wyzna swoje grzechy, opowiadając o błędach i fuckupach, które popełniała (lub wciąż popełnia) i jak starać się wyciągać z nich wnioski, żeby zachować swoje twórcze ja.

Punktem zwrotnym ma być największa zmora twórców, czyli wyłączenie wewnętrznego krytyka- dlaczego nazywanie siebie artystą do niczego nie prowadzi? Czy brak pewności siebie zamyka drzwi do kariery, a może bez niej łatwiej jest wejść do mainstreamu? To nie będzie wyłącznie rozmowa o projektowaniu, przede wszystkim to drogowskaz dla każdego twórcy, który chciałby stworzyć personal branding, ale zmaga się z wieloma pytaniami, na które nie znalazł odpowiedzi. To nie będzie rozmowa z coachem personalnym krzyczącym “Do it! Now!” czy korporacyjnym trenerem motywującym zespół do rosnących wskaźników KPI. 17 kwietnia w Centrum Kreatywności Fabryka usłyszysz opowieść o procesie twórczym i pracy projektanta w dobie social-mediów i aktywności w sieci, współpracy z największymi markami, jak Levis, Adidas, Reserved, Komono. Bez reklam, bez korpo-mowy, bez niepotrzebnej maniery. Z cudowną, jedyną w swoim rodzaju Barrakuz.

www.barrakuz.com.pl

Wydarzenie jest bezpłatne po wcześniejszym kliknięciu w przycisk “wezmę udział”.

Termin spotkania:
17.04.2019 r., godz. 18:00
Miejsce:
Centrum Kreatywności Fabryka, (ŁSSE, budynek Hydrofornia)
ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G, 90-349 Łódź

--

Centrum Kreatywności FABRYKA to miejsce, którego celem jest inspirowanie i wspieranie nowych inicjatyw, startupów. To przestrzeń, gdzie kultura łączy się z technologią - pełne wydarzeń, eventów i spotkań z ciekawymi ludźmi. Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt technologiczny, który ma służyć w pracy młodym przedsiębiorcom, twórcom i całej lokalnej społeczności oraz pomagać im rozwijać siebie i swoje pomysły. CK Fabryka powstała dzięki inicjatywie ŁSSE i ZIPSEE Cyfrowa Polska.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej