Going. | Rap Attack Festival BB - Lotnisko Aleksandrowice

Rap Attack Festival BB

05.07-06.07 | 17:00
Lotnisko Aleksandrowice

Festiwal

59 zł

59 zł

Rap Attack Festival BB – bilety i karnety:
I pula:
Karnet dwudniowy Early Bird – 79zł (do 30.04)
Bilet jednodniowy – piątek – 69zł (od 22.04)
Bilet jednodniowy – sobota – 69zł (od 22.04)
Karnet dwudniowy – 99zł (od 1.05)

Rap w najlepszym wydaniu w samym sercu gór

Podczas Rap Attack Festival BB znaczenie definicji ,,turystyka festiwalowa” nabierze totalnie innego znaczenia. Jeśli kochasz góry i lubisz spędzać czas ze znajomymi w towarzystwie energetycznych brzmień polskiego rapu, obecność w dniach 5-6 lipca 2019 na tej imprezie jest co najmniej obowiązkowa!

Przewidywane trzęsienia ziemi…

Z początkiem lipca spodziewamy się potężnych drgań skorupy ziemskiej! W stolicy Podbeskidzia odbędzie się pierwsza edycja imprezy, jakiej przepiękne górskie tereny jeszcze nie widziały, a fale sejsmiczne wykroczą poza granice wyobraźni. Najlepsi artyści reprezentujący rap w Polsce – młode wilki szturmem zdobywające listy przebojów, bijący rekordy oglądalności w Internecie oraz ,,wyjadacze”, mający kilkanaście lat doświadczenia na polskiej scenie hiphopowej. Cenisz sobie klasykę i twórczość takich artystów jak Sokół czy Włodi? Uwielbiasz młodych, zdobywających szturmem listy przebojów artystów takich jak Żabson czy Bedoes? Rap Attack Festival BB to prawdziwa eksplozja talentów, muzycznych doznań z potężną dawką energii, zawarta w dwóch dniach festiwalowego szaleństwa. Tutaj każdy znajdzie nurt zdecydowanie najbliższy swojemu sercu.

Line-up jakiego w Bielsku-Białej nie było

Swoją obecność podczas dwóch dni trwania imprezy (piątek i sobota) potwierdzili tacy artyści jak:

5.07.2019:
-Bedoes
-Białas
-Malik Montana
-KAEN
-Smolasty

6.07.2019
-Sokół
-Żabson
-Szpaku
-Włodi
-Solar
-White

Lokalizacja

Na co dzień startują tutaj samoloty, na niebie widać szybowce i paralotniarzy. Lotnisko Aleksandrowice w Bielsku-Białej to malownicza lokalizacja, która idealnie komponuje się z wizją stworzenia festiwalu w przepięknej górskiej scenerii. Bielsko-Biała jest jednym z piękniejszych miast na południu Polski. Jego największymi atutami są zabytki architektury i położenie. Bielsko-Biała i otaczające je Beskidy stanowią idealną parę. Z każdego nieomal okna, z każdej ulicy czy placu widać otaczające miasto szczyty. Wędrowiec znajdzie wśród nich to, czego szuka: gwar lub samotność, piękno beskidzkiej przyrody, niesamowite widoki i wiele, wiele więcej.

Wizytówka lokalizacji:
Lotnisko Aleksandrowice w Bielsku-Białej
Ul. Cieszyńska 321
43-300 Bielsko-Biała

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej