Going. | Belzebong / Monasterium / Roadhog - Klub Zaścianek

Belzebong / Monasterium / Roadhog

19:00 | Sobota, 18 maja 2019

Klub Zaścianek

Koncert

40 zł

40 zł

BelzebonG to stoner metal prosto z Kielc. Zespół powstał w 2008 roku i ma na koncie dwa pełnowymiarowe albumy, kilka europejskich tras koncertowych oraz występy w Stanach Zjednoczonych, dając dowód że w Polsce również można tworzyć muzykę, która jest popularna na całym świecie. Ich twórczość to utwory instrumentalne oscylujące w klimatach stoner doomowych.
FB: https://www.facebook.com/belzebong420/
YT: https://www.youtube.com/user/Alchemistrz

Muzyka Monasterium to nowe spojrzenie na metalową klasykę spod znaku Candlemass, Black Sabbath czy wczesnego Manowar. W 2016 roku nakładem greckiej wytwórni No Remorse Records ukazał się ich debiutancki album "Monasterium". Zespół zagrał mini trasę po Polsce oraz pojawił się w składzie zagranicznych festiwali (Malta Doom Metal Festival, Hammer of Doom, Doom Over Vienna). Na koncercie Monasterium będzie promowało swój najnowszy krążek "Church of Bones", który nakładem Nine Records ukaże się 6 maja 2019.
Lyric
FB: https://www.facebook.com/monasteriumdoom/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=NOTsNmGBO_o
https://monasterium.bandcamp.com

Roadhog - tradycyjny Heavy Metal w stylu lat 80. Zespół ma na koncie 2 pełne albumy oraz EP. Do największych sukcesów kapeli można zaliczyć występy na festiwalach Metalmania, Trveheim czy Black Silesia. Ponadto Roadhog występował u boku Manilla Road, Raven, Satan, Night Demon oraz wielu innych przedstawicieli klasycznej sceny metalowej. Obecnie promuje najnowszy materiał z płyty "The Oppressors".
FB: https://www.facebook.com/roadhogband/
YT: https://www.youtube.com/user/roadhogofficial

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej