Going. | Yungblud - Palladium

Yungblud wraca do Polski! Po wyprzedanym koncercie w styczniu tego roku, Artysta zagra ponownie już 5 listopada w klubie Palladium - koncert przeniesiony z Proximy.

Yungblud, czyli Dominic Harrison przedstawia się jako „społecznie świadomy artysta, nieobawiający się tworzenia protestacyjnych utworów łączących pokolenia”. Brytyjczyk został wyrzucony ze szkoły mając 16 lat i już wtedy rozpoczął w Londynie swoją muzyczną przygodę. Popularność zyskał w 2017 roku za sprawą singli „I Love You, Will You Marry Me” i „Tin Pan Boy”. Nagrany z Charlotte Lawrence, amerykańską piosenkarką i modelką, utwór „Falling Skies” został wykorzystany do ścieżki dźwiękowej jedngo z najpopularniejszych seriali Netflixa - „13 Reasons Why”. Niepokorny nastolatek kontynuuje karierę, w czerwcu wydając swój debiutancki album „21st Century Liability”.

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Data: 2019-11-05 (wtorek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Palladium
Adres: ul. Złota 9
Godziny: 19:00 – wejście do klubu / 20:00 – start koncertu

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej