Going. | O psich emocjach - Stacja Artystyczna RYNEK

W ramach cyklu "Nasi bracia mniejsi" organizowanego przez Stacja Artystyczna RYNEK, serdecznie wraz z behawiorystką i trenerką szkolenia psów Olimpią Kłosińską z Canifelis - Śląskie Centrum Behawioryzmu i Żywienia zapraszamy na niezwykły wykład "O psich emocjach".

Spotkanie trwające ok. 1,5 godziny rozpocznie się w czwartek 16 maja o godzinie 18.00 w Stacji Artystycznej Rynek w Gliwicach (na gliwickim Rynku nad Empikiem). WSTĘP WOLNY!


O psich emocjach

Często mówi się, że pies jest małe dziecko? Ale czy tak naprawdę zastanawiamy się co czuje pies? Czy potrafi naprawdę kochać? Czy odczuwa radość, a może nawet dumę? Podczas spotkania zastanowimy się nad pozytywnymi emocjami psów oraz tym gdzie jest granica ludzkiego i zwierzęcego postrzegania świata.

W drugiej części wykładu powiem czym różni się strach od lęku, czy można psa pocieszać, a także rozwieję wątpliwości na temat psiej depresji. Dowiecie się czy pies może być zazdrosny i złośliwy. Powiem także, czy emocje psa mogą zmieniać się wraz z wiekiem.

Trzecia część poświęcona będzie zaskakującym, jeszcze nie do końca odkrytym zdolnościom psiego umysłu. Czy pies odróżnia złych ludzi od dobrych, czy potrafi współczuć i pomagać gdy jego przyjaciel jest w potrzebie.

Zapraszam serdecznie do odkrywania zaskakującego i skomplikowanego świata psich emocji!
certyfikowany trener szkolenia psów i dyplomowany behawiorysta DipCABT(Coape)
Olimpia Kłosińska

---------------
O prelegentce:

Olimpia Kłosińska - certyfikowana trenerka szkolenia psów i behawiorystka na brytyjskiej licencji Centre of Applied Pet Ethology. Zawodowo pracuje z psami od blisko 15 lat, szkoląc psy metodą pozytywnych wzmocnień. Niesie także indywidualną pomoc behawioralną opiekunom zwierząt oraz prowadzi działalność dydaktyczną dla przyszłych trenerów i behawiorystów. Współwłaścicielka Śląskiego Centrum Behawioryzmu i Żywienia Canifelis.pl z siedzibą w Gliwicach. Edukatorka, autorka poradników i artykułów, wykładowca, członek Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE, członek Polskiego Towarzystwa Etologicznego oraz ambasadorka programu Adopciaki.pl. Prywatnie jest opiekunką adoptowanych zwierząt: psa Hapsa oraz kotów Zmory, Hexy i Delilah.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej